Riešės Mamų Klubas kviečia į Kamilos Golod ir Daivos Žukauskienė knygos "Skolinta iliuzija" pristatymą. 

Geštalto terapeutė ir knygos bendraautorė Daiva Žukauskienė:

"Dažnai knygos gimimo ir rašymo istorija yra daug įdomesnė už pačią knygą. Kamilos Golod  ir mano knyga “Skolinta iliuzija” taip pat turi istoriją. Manorašymo istorija prasideda labai anksti vaikystėje, lengvose vaikiškose svajose, ant supynių su vėju plaukuose ir drugeliais paširdžiuose. Kokį kelią tenka nueiti žmogiškoms svajonėms iki realybės, kiek tų svajonių tampa iliuzijomis ir pakimba ore? Nuo ko priklauso, kad svajonės pildytųsi, kas daro tuos stebuklus? Apie tai šiltai ir atvirai bendrausiu su jumis. Kamila jums siunčia linkėjimus, o aš lauksiu susitikimo."

Renkamės nuo 10val., pradėsime 10:30.

Pavasaris ne už kalnų, o su juo atkeliauja ir „Darom 2019“!

Jau BALANDŽIO 27 d. tvarkosi visa LIETUVA, tvarkomės ir mes.

2019-04-27 renkamės prie Maxima parduotuvės, pasiskirstome kryptimis ir tvarkomės!

{gallery}/renginiai/kaziuko_taure_2019/{/gallery}

Šiandien Riešės stalo teniso klube įvyko turnyras "Kaziuko taurė 2019''. Sveikiname nugalėtojus!!!

1 vieta - Vytautas Zubka
2 vieta - Piotras Fiodorov 
3 vieta - Denisas Jokšto

Nemokamas Riešės bendruomenės dvejetų teniso turnyras. Registracija iki rugpjūčio 31 d. elektroniniu paštu: sarune@balzekastennis.lt

Registruotis gali ir vaikai ir suaugusieji, poras suskirstysime pagal pajėgumus, kad visi turėtų lygius šansus iškovoti Riešės teniso taurę! :)

Vieta: Riešės gimnazija.

Mielieji, liko paskutinė savaitė norint paskirti 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio dalį Riešės bendruomenei. 

Paramos skyrimo formą galite užpildyti elektroniniu būdu per savo elektroninės bankininkystės sistemą arba pateikti pridedamą popierinę formą, kurią galite atsispausdinti ir užpildyti pagal pridedamą instrukciją. Užpildytą popierinę formą iki gegužės 2 dienos galite: 

- pateikti artimiausiam teritoriniam Valstybinės mokesčių inspekcijos skyriui;

- išsiųsti paštu Deklaracijų tvarkymo skyriui, Druskininkų AVMI, Neravų g. 8, Neravų kaimas, 66257 Druskininkai;

- pristatyti į Riešės bendruomenės namus Sporto g. 3, Riešėje (ar paprasčiausiai įmesti į bendruomenės namų pašto dėžutę).

Jei neturite galimybės užpildytą formą pateikti aukščiau minėtais būdais, galite informuoti mus tel. +37065984774, +37061420545 ir bendruomenės savanoriai atvyks pas Jus, padės užpildyti bei patys išsiųs užpildytą formą.

Padėkime daryti gerus darbus Riešėje!

Pildymo instrukcija!

Jau šį savaitgalį, siena, esanti šalia Riešės bendruomenės namų, pasipuoš Arno Augučio sukurtu gatvės menu.

Arnas Augutis, Vilniaus Dailės Akademijos, grafinio dizaino katedros trečio kurso studentas. Daugiau Arno darbų rasite čia - http://cgaone.tumblr.com/

Piešinys, kuriame vaizduojami trys raiteliai atvirom širdim besiveržiantys pirmyn, anot autoriaus, yra jam asmeniškai labai artimas ir vienas mylimiausių. "Jame telpa daug laisvės, jėgos, meilės ir veržlumo, kas labiausiai ir žavi gyvenime".

NEPRAEIKITE PRO ŠALĮ IR UŽSUKITE PAS MUS. Laukiame jūsų sekmadienį  (2015-11-22) 11 - 17 val.

Dėkojame palaikantiems šią idėją ir mūsų bičiuliams "Apela", Sodnamis.lt, "Magrės baldai", "Cesta", "Eurovia".

Daugiau informacijos čia:

https://www.facebook.com/events/1041411519212587/

Renginio aprašymas: Tai treniruotė, kuri formuoja ir stiprina raumenyną, didina sąnarių mobilumą, gerina laikyseną, lankstumą, pusiausvyrą bei koordinaciją.

Renginio vieta: Riešės bendruomenės namai

Renginio organizatorius ir jo kontaktai: Živilė Valeikienė

Renginio pradžia: 2019-02-19 09:00

Renginio pabaiga: 2019-02-19 10:00

Kartojasi kiekvieną savaitę.

Kontaktai (vardas, elektroninis paštas, telefonas): Živilė Valeikienė +370 670 63440, saliutaite@gmail.com

Renginio aprašymas: Paskaitoje: - įvardinsime pagrindinius sodo dizaino principus; - kalbėsime, kokius augalus ir dizaino elementus reikėtų rinktis, o kokių - ne; - analizuosime sodų pavyzdžius ir atpažinsime klaidas. Paskaita įvyks kovo 17 d., sekmadienį, 16–18 val. Riešės bendruomenės namuose Seminarą ves sodo dizainerė Aušrinė Šečkuvienė, mokslus baigusi privačioje sodo dizaino mokykloje Bristolyje, Anglijoje. Paskaitos–seminaro kaina 6 eur. Bilietus įsigyti galima sistemoje - https://tickets.paysera.com/lt/event/didziosios-sodo-dizaino-klaidos arba renginio metu, tačiau užsiregistruoti būtina e-paštu - info@sodoidejos.lt

Renginio vieta: Riešės bendruomenės namai

Renginio organizatorius ir jo kontaktai: Ingrida, +370 687 57369

Renginio pradžia: 2019-03-17 16:00

Renginio pabaiga: 2019-03-17 18:00

Kontaktai (vardas, elektroninis paštas, telefonas): Ingrida, ingrida.verbyliene@gmail.com

Pomidoras – daržovė, vaisius ar uoga? Buitiniu požiūriu tai – daržovė, botaniniu – uoga, o Europos Sąjunga pomidorus priskiria prie vaisių.

Pomidoras tikriausiai yra populiariausias augalas auginamas mūsų soduose. Dažniausiai daigai perkami turgeliuose, tačiau gražiausius ir tikrai TOS veislės daigus galite užsiauginti tik patys.

Riešės bendruomenės namuose
Finansuojamos Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis

Skelbimas PDF formatu

Būti tėvais – pats sunkiausias ir ilgiausiai trunkantis darbas žmogaus gyvenime. Tačiau šiam darbui mūsų neruošia jokios mokyklos ar universitetai. Dėl to, susidūrę su įvairiais auklėjimo iššūkiais, mes dažnai abejojame, ar teisingai elgiamės sudėtingose situacijose, ar elgiamės taip, kaip yra geriausia mūsų vaikams ir santykiams su jais. STEP tėvų tobulėjimo grupėse tėvai randa atsakymus į daugelį jiems rūpimų klausimų.

Todėl, jei ir jūs norėtumėte:

  • Įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, kaip tėvais;
  • Geriau suprasti savo mažylį, vaiką, paauglį;
  • Ugdyti vaiko savigarbą ir stiprinti jo pasitikėjimą savimi;
  • Rasti humaniškų ir efektyvių netinkamo elgesio keitimo būdų;
  • Išsaugoti artimą, šiltą santykį su vaiku, kuris metams bėgant tik stiprėja,

ESATE KVIEČIAMI Į STEP PROGRAMOS UŽSIĖMIMUS,
kurie prasidės 2019 m. kovo mėn. 9 d. (šeštadienį), 9.00-11.00 val.

Riešės bendruomenės namuose

Skelbimas PDF formatu

Būti tėvais – pats sunkiausias ir ilgiausiai trunkantis darbas žmogaus gyvenime. Tačiau šiam darbui mūsų neruošia jokios mokyklos ar universitetai. Dėl to, susidūrę su įvairiais auklėjimo iššūkiais, mes dažnai abejojame, ar teisingai elgiamės sudėtingose situacijose, ar elgiamės taip, kaip yra geriausia mūsų vaikams ir santykiams su jais. STEP tėvų tobulėjimo grupėse tėvai randa atsakymus į daugelį jiems rūpimų klausimų.

Todėl, jei ir jūs norėtumėte:

  • Įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, kaip tėvais;
  • Geriau suprasti savo mažylį, vaiką, paauglį;
  • Ugdyti vaiko savigarbą ir stiprinti jo pasitikėjimą savimi;
  • Rasti humaniškų ir efektyvių netinkamo elgesio keitimo būdų;
  • išsaugoti artimą, šiltą santykį su vaiku, kuris metams bėgant tik stiprėja

ESATE KVIEČIAMI Į STEP PROGRAMOS UŽSIĖMIMUS,
kurie prasidės 2019 m. kovo mėn. 9 d. (šeštadienį), 11.30-13.30 val.

Renginys vyks kiekvieno mėnesio pirmą sekmadienį 17-19 val. Šventojo Rašto studijos, vaišinsimės arbata, kava, melsimės už poreikius.

Renginio vieta: Riešės bendruomenės namai, Sporto g. 3, Riešė

Renginio organizatorius ir jo kontaktai: Gintautas Miežonis, +370 698 21122

D ė m e s i o!
2020 metų rugsėjo 1 d. Riešės gimnazijoje vyks Mokslo ir žinių šventė.
Bukiškio progimnazijos skyriaus ugdytiniams ir mokiniams:
8.00 val. – šventė ir pirmoji naujų mokslo metų klasės auklėtojų pamoka Bukiškio progimnazijos skyriaus kieme.
Nuo 8.15 val. – būrelių mugė skyriaus kieme prie įėjimo.

Riešės gimnazijos ugdytiniams ir mokiniams:
9.00 val. – šventė ir pirmoji naujų mokslo metų klasių auklėtojų pamoka lauke Riešės gimnazijos vidiniame kieme 1 ir IV (12) klasių mokiniams. Informuojame, kad vadovaujantis Ekstremalių situacijų Valstybės operacijų vadovo 2020 m. rugpjūčio 26 d. sprendimu Nr. V-1921 "Dėl kultūros, pramogų bei kitų renginių ir susibūrimų organizavimo būtinų sąlygų" šios šventės dalies dalyviai ir žiūrovai privalo užsiregistruoti elektroniniu būdu el. paštu info@riesesgimnazija.lt nurodant vardą, pavardę (pagal BDAR asmens duomenys kaupiami tik šio renginio tikslais).
9.30 val. – šventė ir pirmoji naujų mokslo metų klasių auklėtojų pamoka lauke prie Riešės gimnazijos pagrindinio įėjimo 2 klasių mokiniams.
10.00 val. – šventė ir pirmoji naujų mokslo metų klasių auklėtojų pamoka lauke prie Riešės gimnazijos  pradinių klasių sporto salės nuo Riešės gatvės pusės 3 klasių mokiniams.

10.30 val. – šventė ir pirmoji naujų mokslo metų klasių auklėtojų pamoka lauke Riešės gimnazijos vidiniame kieme 4 klasių mokiniams.
11.00 val. – šventė ir pirmoji naujų mokslo metų klasių auklėtojų pamoka lauke prie Riešės gimnazijos pagrindinio įėjimo  priešmokyklinių ugdymo grupių ugdytiniams.
11.30 val. – šventė ir pirmoji naujų mokslo metų klasių auklėtojų pamoka lauke prie Riešės gimnazijos  pradinių klasių sporto salės nuo Riešės gatvės pusės 5 - 6 klasių mokiniams.

12.00 val. – šventė ir pirmoji naujų mokslo metų klasių auklėtojų pamoka lauke Riešės gimnazijos vidiniame kieme 7 - 8 klasių mokiniams.
12.30 val. – šventė ir pirmoji naujų mokslo metų klasių auklėtojų pamoka lauke prie Riešės gimnazijos pagrindinio įėjimo I (9) – III (11) klasių mokiniams.

Nuo 9.15 val. – būrelių mugė prie gimnazijos pagrindinio įėjimo šalia skulptūros „Arkos“.


10.00 val. – Mokiniai ir jų tėveliai, mokytojai kviečiami į Šv. Mišias Riešės Šv. Stanislovo bažnyčioje.


P.S. Riešės gimnazijos ugdytiniams ir mokiniams Mokslo ir žinių dienos šventė vyks Riešės gimnazijoje, adresu Beržų g. 2a, Riešė.
Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus ugdytiniams ir mokiniams Mokslo ir žinių dienos šventė vyks Bukiškio progimnazijos skyriuje, adresu Mokyklos g. 1, Bukiškis.
Tėvelių ir mokinių dėmesiui!
Rugsėjo 1 d. visi susirenkame šventės organizavimo vietoje 5 min. iki renginio, kur Jūsų lauks klasių auklėtojai su lentelėmis, nurodančiomis klasę.
Visi dalyviai vyresni nei 6 metų amžiaus privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes ar kitas apsaugos priemones.
Į mokyklą mokiniai ir jų tėveliai rugsėjo 1 d. įeiti negalės.

Informuojame, kad asociacijos Riešės bendruomenė (kodas 300061515, Sporto g. 3, Riešės k., Vilniaus r. sav.) Tarybos pirmininko iniciatyva ir Tarybos sprendimu šaukiamas visuotinis narių susirinkimas, kuris vyks 2020 m. spalio 18 d., 12.00 val., adresu Sporto g. 3, Riešės k., Vilniaus raj.

Galimybės dalyvauti ir balsuoti susirinkime elektroninių ryšių priemonėmis nebus.

Visuotinio narių susirinkimo darbotvarkė:

1. Bendruomenės veiklos ataskaitos svarstymas/pristatymas. Tarybos ataskaitos svarstymas ir tvirtinimas.

2. Bendruomenės metinių finansinių ataskaitų rinkinio tvirtinimas.

3. Bendruomenės pirmininko rinkimai.

4. Bendruomenės tarybos narių skyrimas.

5. Revizoriaus ataskaitos svarstymas ir tvirtinimas.

6. Einamieji klausimai.

Su susirinkimui parengtais dokumentais, galima susipažinti nuo 2020 m. spalio 3 d., kiekviena

ketvirtadienį nuo 10.00 val. iki 11.00 val., adresu Sporto g. 3, Riešės k., Vilniaus raj.

Pirmininkas Artūras Želnys

Gegužės 8 dieną 10 val. Riešėje ir apylinkėse vyks tradicinė "Darom" akcija. "Darom" tikslas - tapti pirmąja valstybe pasaulyje visiškai išvaliusia savo teritoriją nuo šiukšlių. Daugiau informacijos: https://www.mesdarom.lt/

Renkamės prie Riešės Maxima. Čia pasidalinsime maišais, įrankiais, pasiskirstysime teritorijomis, pasidalinsime informacija apie šiukšlių surinkimo vietas.

Tikslai:
- Sutvarkyti Riešės bendruomenės namus ir namų aplinką (pagrindinius įrankius būsime atvežę).
- Sutvarkyti patvores, pamiškes Riešėje ir artimiausiose Riešės apylinkėse.
- Šiukšles surūšiuoti ir pasiekti, kad būtų išvežtos.
- Pastatyti naujas ėdžias miškelyje.

Šiemet turime naujovę: "Darom" programėlę mobiliems telefonams. Joje galima žymėti tvarkomus taškus.

Dėl informacijos galite kreiptis į Mindaugą: +370 686 34183, mindaugas@musuriese.lt

Nepamirškime būti su kaukėmis, laikytis atstumų.

Kaip ir kasmet, kaimynai, turėsime darbo. Žiemą reikia išvaryt, kitaip ji gali ir neišeiti:) Renkamės 2019-03-02 11.00

Ragausime "šiupininę", savo atneštų ar vietoje iškeptų blynų, karštos arbatos, stebėsime Kanapinio ir Lašininio kovą, šoksime ir žaisime.

Iki susimatymo:)

Renginio vieta/koordinatės: Riešė, Riešutų gatvės pamiškė:) https://goo.gl/maps/T5yBkP7ZFLF2

Ponia jau pasipuošusi:

Šiandienos šachmatų mėgėjų turnyras ir nugalėtojai. Ačiū Raimundas Umbrasas už įdėtą darbą organizuojant. Buvo puikus turnyras. Teisėjas atkreipė dėmesį, kad visi mažieji dalyviai, kaip ir didieji, finišavo, nepasidavė nuovargiui, nusivilimui, kitiems neigiamiems faktoriams:)


Mokymą sudarys 3 dalys ir praktikumas:
1. Istorinis įvadas. Rožių auginimo maistui vienuolynuose paslaptys. Kodėl rožės mėgsta tylą? Kodėl kai kurias rožes reikia surinkti per lietų? Kaip išlaikyti rožės aromatą ilgiems metams? Rožių skonių, kvapų, rūšių ypatumai. 2. Rožių žiedlapių, pumpurų kulinarinis paveldas: aliejai, džemai, piliules, sviestas, pienai, saldainiai, prieskoniai, druska, vynai, jogurtai ir k.t. Kulinariniai pavidalai, gaminimo technologijos.
3. Sveikos mitybos su rožėmis ypatumai: mongolų vienuolių virtuvė, Armėnijos ikonų tapytojų racionas, Benediktinų ordino rožių panaudojimo tradicija, arabų karališkųjų šeimų mityba. 6 rožės skoniai, 57 gydomieji poskoniai ir terapinės savybės.

Mokymą ves Mija Džeinara Ubartienė, filosofijos ir sielotyros fondo "Silentium" prezidentė, mongolų medicinos Khamba Lama, Prūsijos krašto vaistažolių tautinio paveldo puoselėtoja.

Trukmė: 3 val.
Pradžia: 2019-02-17 11 val.

Renginio kaina: 20 eur/žm., mokama prieš renginį.

Renginys vyks Riešės bendruomenės namuose, Sporto g.3, Riešė Vilniaus raj.
Riešės bendruomenės namuose vaikštoma be batų, todėl pasiimkite persiauti arba reikės avėti antbačius (kainuos 1 Eur).

Vietų skaičius ribotas.

Registruokitės e-paštu: ingrida.verbyliene@gmail.com
Rengino nuotrauka iš interneto

Artėja pilietiškumo egzaminas - 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimai! Kad kandidatų sąrašas galėtų dalyvauti rinkimuose, jis turi iki rinkimų surinkti tam tikrą skaičių palaikančių parašų. Iki 2019-01-17 e-būdu puslapyje - rinkejopuslapis.lt, dar galite paremti šiuos Vilniaus rajono kandidatų sąrašus (pabrėžiu, kad žemiau pateikiamas sąrašo eiliškumas dėstomas abėceline tvarka, sąrašo pavadinimas imamas iš rinkejopuslapis.lt, šalia pavadinimo esanti nuoroda veda į sąrašo puslapį rinkejopuslapis.lt):

• Darbo partija https://www.rinkejopuslapis.lt/kandidatu-sarasu-ir-…/…/10114
• Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga https://www.rinkejopuslapis.lt/kandidatu-sarasu-ir-k…/…/9948
• Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis https://www.rinkejopuslapis.lt/kandidatu-sarasu-ir-k…/…/9656
• Lietuvos socialdemokratų darbo partija https://www.rinkejopuslapis.lt/kandidatu-sarasu-ir-k…/…/9862
• Lietuvos socialdemokratų partija https://www.rinkejopuslapis.lt/kandidatu-sarasu-ir-k…/…/9406
• Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga https://www.rinkejopuslapis.lt/kandidatu-sarasu-ir-k…/…/9836
• Politinė partija Rusų aljansas https://www.rinkejopuslapis.lt/kandidatu-sarasu-ir-…/…/10024
• Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai https://www.rinkejopuslapis.lt/kandidatu-sarasu-ir-k…/…/9534


RIEŠĖS BENDRUOMENĖS TINKLINIO TURNYRAS 2019

NUOSTATAI
1. Tikslas ir uždaviniai:
1.1 Populiarinti tinklinio žaidimą kaip sporto šaką, skatinti jį žaisti.
1.2. Aktyvaus laisvalaikio leidimo tarp bendruomenės narių tradicijos formavimas.
1.3. Formuoti teigiamą visuomenės požiūrį į kūno kultūrą ir sportą.

Kalėdinės mugės Riešėje metu vyks graži Kalėdinė iniciatyva - "Padovanok suknelę"

Mūsų susitelkimas gali kurti stebuklus ir dovanoti viltį! Juk kiekvienoje spintoje galime rasti suknelių, papuošalų ar batelių, kurie nebetinka ar nebepatinka, tačiau kažkam jie gali suteikti labai daug džiaugsmo! Leiskime drabužiams tęsti savas istorijas, tuo pačiu kuriant šventę sėkmės stokojančioms moterims! Moterys kviečiamos dovanoti švarias ir tvarkingas, pradžiuginti vis dar galinčias sukneles, sijonus, kelnes, švarkus, palaidines ir prie jų tinkančius batus, rankines, papuošalus bei aksesuarus.

Savo aukojamas sukneles galėsite palikti mugės renginio dieną.

Baigiamasis akcijos renginys vyks š.m. gruodžio 18 d. Vilniaus įgulos karininkų ramovėje (Pamėnkalnio g. 13).

Visi kartu galime sukurti labai didelį stebuklą! Bendrystėje slypi didžiulė galia – išnaudokime galimybes!

Laikas: 2018-12-05 16:00 - 17:00

Vieta: Bukiškio progimnazijos patalpos

Puiki proga užburti vaikus Kalėdine dvasia! Dailės plenerą vaikams ves dailininkė Irena Petravičiūtė Zacharova. Veikla skirta 6-10 metų vaikams.

Kilus papildomiems klausimams dėl veiklos galima kreiptis į Virginiją Balčiuvienę, virginijabalciuviene@gmail.com, +370 686 94586.

12.05 16 val. Bukiškio progimnazijos patalpose.

Džiaugtis Kalėdomis kviečia Tarandės, Bukiškio, Klevinės ir Riešės bendruomenės kartu su Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos Bukiškio skyriumi, Bukiškio progimnazija ir Riešės gimnazija!

Edukacinis teatro užsiėmimas su Kristina Savickyte-Damanskiene 0-2 metų arba 2-6 metų.

Renginio aprašymas: Edukacinis teatro užsiėmimas su Kristina Savickyte-Damanskiene 0-2 metų arba 2-6 metų.

Renginio vieta: Riešės bendruomenės namai, Sporto g. 3

Renginio organizatorius ir jo kontaktai: Neringa Lamanauskienė

Renginio pradžia: 2019-03-07 10:30

Renginio pabaiga: 2019-02-07 11:30

Kontaktai (vardas, elektroninis paštas, telefonas): Neringa, neringa.lamanauskiene@gmail.com, +370 675 82547

Pastabos: Daugiau informacijos FB grupėje Riešės Mamų Klubas

Laikas: 2018-12-05 18:00 - 21:00

Organizatorius: Bendruomenių renginiai

Vieta: Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos Bukiškių skyriaus sporto salėje, Mokyklos g. 1, Bukiškis

Kalėdinė dovana Vilniui! Gruodžio 5 dieną 18 valandą įvyks „Jaunimo krepšinio turnyras 3x3“. Sportininkų ir sirgalių laukiame Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos Bukiškių skyriaus sporto salėje, Mokyklos g. 1, Bukiškis.

Dalyvauti kviečiami 14-29 metų vaikinai ir merginos. Registruotis ir gauti papildomos informacijos galima čia: https://goo.gl/dgNrqZ.

Džiaugtis Kalėdomis kviečia Tarandės, Bukiškio, Klevinės ir Riešės bendruomenės kartu su Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos Bukiškio skyriumi, Bukiškio progimnazija ir Riešės gimnazija!

{gallery}/renginiai/senis2019/{/gallery}

HO HO HO!

Su praėjusiomis gražiausiomis šventėmis, mieli kaimynai!

Iš visos širdies noriu padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie vaikų svajonių išsipildymo. Jūsų dėka matėme, kaip džiaugiasi vaikučiai, gavę dovanėles, kurių seniai troško. Simbolines dovanas (kava, arbata, saldainai, mandarinai) gavo ir vaikučių tėveliai. Matytumėte, kaip iš netikėtumo ir laimės, kad buvo nepamiršti, švytėjo tėvelių akys!

Stiprios ir draugiškos bendruomenės narių dėka šiemet aplankėme 16 šeimų, o tai yra net 40 vaikų!

Ypatingai Kalėdų senelis dėkoja snieguolėms (Renatai ir Jolantai) ir elfams (Žanetai, Renatai, dviems Rasoms) , kurie pakavo ir priėmė dovanas.

Visos mūsų komandos vardu dėkojame už Riešės bendruomenės bendruomeniškumą ir jaukios, draugiškos bei sėkmingos aplinkos kūrimą. Visi kartu mes esame jėga!

Artėjančių Naujųjų metų proga linkiu jums geros nuotaikos, šypsenų bei svajonių išsipildymo!

Kalėdų senelis ir Co.