Šį sekmadienį Bukiškio miške įvyko 3 Riešės bėgimo taurės etapas. Maloniai žiemiškoje 5,66 km trasoje greičiausi buvo M. Rašinskas (3-ią kart iš eilės!) ir J. Žemaitienė. Moterų tarpe antroji atbėgo R. Valeikienė, trečioji - V. Byčienė. R. Valeikienė tapo ir veteranių grupės nugalėtoja. I. Staniulytė Morris užėmė trečią vietą savo amžiaus grupėje. Tarp vyrų antras buvo J. Mažuika, trečias - šiose varžybose debiutavęs R. Šimkūnas. Tarp veteranų greičiausi buvo M. Poviliūnas ir R. Pavilonis. Vaikai įveikė 0,92km. Su sniegu geriausiai susitvarkė A. Tracevičiūtė ir D. Dakanis.

Po III etapų bendroje įskaitoje vyrų tarpe pirmauja M. Rašinskas, į II vietą pakilo J. Mažuika, nustūmęs į trečiąją E. Bartašką. Netoli nuo lyderių 4 ir 5 vietas užima R. Liachovič ir D. Denisenko.

Moterų tarpe pirmauja J. Žemaitienė, antra - V. Byčienė, į trečią vietą pakilo I. Staniulytė Morris. Nuo jos tik 2 taškais atsilieka E. Valintėlienė. Vaikų grupėje po šio etapo lyderės poziciją susigrąžino A. Tracevičiūtė, antroje vietoje yra D. Denisenko, trečioje - E. Kabelytė. Nuo jos 1 tašku atsilieka D. Urbaitė, 3 - E. Maržko. Berniukų tarpe pirmauja broliai Laukiai, Adomas 3 taškais lenkia Pranciškų. Trečias - T. Bukauskas.

Veteranių grupėje tvirtai pirmauja L. Vičkačkienė, už jos R. Valeikienė ir I. Urbanovič. Veteranų vyrų grupės lyderis yra V. Totilas, antroje vietoje - M. Poviliūnas, trečiąja dalinasi G. Palskis ir D. Meškauskas.


Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Renginiai / įvykiai

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!