Pomidoras – daržovė, vaisius ar uoga? Buitiniu požiūriu tai – daržovė, botaniniu – uoga, o Europos Sąjunga pomidorus priskiria prie vaisių.

Pomidoras tikriausiai yra populiariausias augalas auginamas mūsų soduose. Dažniausiai daigai perkami turgeliuose, tačiau gražiausius ir tikrai TOS veislės daigus galite užsiauginti tik patys.

Seminare bus galima išsirinkti iš virš 70 pomidorų veislių ir keleto hibridų. Galima bus sėti nors ir po 1 sėklą skirtingų veislių. Į kainą įskaičiuota: durpių substratas, pomidorų sėklos, vienkartinės pirštinės, indeliai sėjimui (galima atsinešti ir savo panaudotų grietinės, pieno ar kitų pakuočių), kibirai substrato maišymui, dubenėliai, etiketės, markeriai etikečių sužymėjimui, maišeliai (sukurti šiltnamio efektui), stalų uždengimas. Jums reikia atsinešti - didesnes dėžutes, kuriose parsinešite pasėtas sėklas namo, atsinešti prijuostes. Galima atsinešti ir savo sėklas, net nebūtinai pomidorų. Namų darbai - suskaičiuoti kiek daigų sodinsite šiltnamyje ar/ir lauke ir įvertinti palangių dydžius Seminaro metu atsakysiu į visus klausimus apie pomidorų sėjimą, pikavimą, auginimą, sodinimą ir priežiūrą. Praktinį seminarą vesiu aš, agronomijos mokslų dr. Ingrida Verbylienė, natūralios / gamtinės žemdirbystės ūkininkė, ūkio dienoraščio vip ūkis augintoja ir raštininkė.

Seminaras vyks kovo 10 d. nuo 11 val. Trukmė: 3 - 4 val.

Renginio kaina: 20 Eur / žm., mokama prieš renginį.

Renginys vyks Riešės bendruomenės namuose, Sporto g.3, Riešė Vilniaus raj. Riešės bendruomenės namuose vaikštoma be batų, todėl pasiimkite persiauti arba reikės avėti antbačius (kainuos 1 Eur). Vietų skaičius ribotas. Registruokitės e-paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Registracijos metu nurodykite vardą, pavardę ir kiek daigų norėtumėte užsiauginti. P.S. Jeigu nenorite sėti kartu, pomidorų daigų bus galima įsigyti balandžio - gegužės mėn.


Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Renginiai / įvykiai

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!