Bendruomenės tarybos posėdyje buvo  nuspręsta apsitvarkyti kažkokią teritoriją bendromis jėgomis ir pasirinkta padėti Vilniaus žirgynui ir Riešės gimnazijai. Gatvėse šalia savo namų riešiečiai tvarkosi savo nuožiūra.

Riešės gimnazijos sode buvo išgenėti vaismedžiai. Penktadienį moksleiviai šakas sukraus į Vilniaus žirgyno transportą ir viskas bus nuvežta į jų teritoriją. Riešiečiai prašomi tas šakas susmulkinti ir sudeginti. Taigi, šeštadienį kviečiame visus norinčius ir galinčius rinktis nuo 10.30 val. ir užsiimti šiuo darbu. Šakos bus suvežtos už arklidžių, link tos vietos, kur vežamas mėšlas. Turėti savo įrankius ir įrangą smulkinimui.

Visi kiti raginami su maišais ir pirštinėmis surinkti kuo daugiau šiukšlių iš teritorijos, kur mes jau ne pirmi metai švenčiame Jonines :)

Šiais metais akcija „Darom 2011“ skatina pakartotinį naudojimą, todėl visi akcijos dalyviai raginami į talkos vietą atnešti savo ir draugų nenaudojamus mobiliuosius telefonus. Čia taškų vadovai juos užregistruos ir perduos senus telefonus superkančiai bendrovei „Greenfone LT“. Už senus telefonus surinkti pinigai bus skirti akcijos „Darom“ reikmėms finansuoti. Kviečiame visus neabejingus mūsų gamtai pavasarį pasitikti švaresnėje aplinkoje.

Nuo 13 val. kursime šašlykines prie "Baltų arklių" ir ragausime šašlyką , kurį sumarinavo "Cesta". Duonos ir tai, kas tinka prie šašlyko, turėti su savimi:) 

Vilniaus žirgynas išskyrė kelis nemokamus dovanų kuponus pasijodinėjimui su arkliais. Visi turėsime kartu nuspręsti kas to bus nusipelnęs labiausiai.

Iki susitikimo Darom‘2011


Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Renginiai / įvykiai

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!