2022 m. spalio 14 d., penktadienį, Riešės ir apylinkių senjorus tradiciškai kviečiame į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą. Šiemet vyksime į operą KAPULEČIAI IR MONTEKIAI.

Nuvyksime ir grįšime užsakytu autobusu. Išvykstame 17:00 nuo Riešės bendruomenės namų (Sporto g.3, Riešė).

Prašom skambinti telefonu +370 612 19343, kuriuo jus užregistruos mūsų mieloji Irena Kidikienė.

Jeigu dalyviams reikalinga palydėjimo pagalba, prašom apie tai informuoti registruojantis.

Taip pat galima registruotis užpildant anketą internetu: https://forms.gle/4EnDmNH4Y7LVdCQC7

Vietų skaičius ribotas. Pirmenybė teikiama Riešės aktyvui, socialiai jautresnėms grupėms. Registracija vyks iki spalio 7 d. arba iki kol bus laisvų vietų.

Išvyka nemokamai organizuojama pagal Riešės bendruomenės projektą „Stiprūs kartu Riešėje“ įgyvendinant LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtintą nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2022 metų veiksmų plano 1.1.6 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

#StiprūsKartuRiešėje

Riešės bendruomenės narių aktyvi grupė šiemet vėl pasistengė, sukūrė Kalėdinę instaliaciją. Prasidėjus šventiiniam laikotarpiui visa bendruomenė labai tuo džiaugiasi, lankydami instaliaciją fotografuojasi, dalinasi vaizdais su savo artimaisiais bei kaimynais.

Visus sveikiname su artėjančiomis šventėmis!

Nunc orci mi, venenatis quis ultrices vitae, congue non nibh. Nulla bibendum, justo eget ultrices vestibulum, erat tortor venenatis risus, sit amet cursus dui augue a arcu. Quisque mauris risus, gravida a molestie eu, dictum ac augue. Integer sodales tempor lectus; sit amet dictum metus pharetra nec. Fusce bibendum dapibus pretium.

Viena aktualiausių Lietuvos problemų - priklausomybė nuo monopolinių naftos ir dujų tiekimų. Iš šios priklausomybės kylančios grėsmės valstybei analizuojamos Nacionalinėje energetikos strategijoje. Vienas iš svarbiausių akcentuojamų uždavinių - ieškoti būdų, kaip  sumažinti šalies priklausomybę nuo tiekimo monopolijų, statant atominę elektrinę, didinant jungčių ir alternatyvios energijos išteklių plėtros galimybes. Uždarius Ignalinos atominę elektrinę šalies priklausomybė nuo importuojamų dujų ir elektros ženkliai didėja. Visa tai sukuria situaciją, kai didelė dalis šalies finansinių išteklių, kurie galėtų būti skirti mūsų visuomenės ir valstybės vystymuisi "išvažiuoja" iš Lietuvos.

Lietuvos vyriausybė iki 2020 metų įsipareigojo Europos Sąjungai ketvirtadalį reikalingos kraštui energijos pasigaminti iš atsinaujinančių energijos išteklių, vėjo, biomasės, saulės, vandens.

Daugelyje pažangių Europos valstybių į šiuos procesus įtraukiamas ne tik verslas bet ir visuomenė ir krašto bendruomenės. Nors Lietuvoje šiandien veikia per 700 kaimo bendruomenių tačiau  visuomenės nuomonės apklausos rodo, jog dauguma krašto žmonių labai pasyviai dalyvauja viešuosiuose projektuose. Neretai bendruomenių veikla būna pasyvia dėl gan ribotų joms skiriamų vietos valdžios finansinių išteklių viešiesiems projektams.

Aktyvi daugelį metų veikianti Vilniaus raj. Riešės bendruomenė kartu su partneriais siekia apjungti šiuos du strateginius šalies tikslus –atsinaujinančios energijos vystymo sktainimą ir pilietinės visuomenės plėtrą. Mūsų įsitikinimu niekas taip neskatina visuomenės bendrai veiklai ir telkimuisi kaip sėkmingi ir naudingi įgyvendinti projektai ir galimybės pasinaudoti jų teikiama bendra nauda.  Mes esame įsitikinę, kad projektas "žalias kaimas" skatins pilietinės visuomenės vystymąsi, bendruomenių plėtrą, tuo pačiu visuomenės domėjimąsi atsinaujinančios energetikos teikiama nauda ir galimybėmis, ir prisidės prie vieno svarbiausių demokratinės valstybės tikslų - pilietinės visuomenės stiprinimo ir plėtros.

Projektas tuo pačiu mažins Lietuvos energetinę priklausomybę nuo importuojamų energijos išteklių ir šalies energetinį savarankiškumą.

Plačiau apie projektą: http://www.zaliaskaimas.lt

Riešės stalo teniso klubas buvo įkurtas Riešės bendruomenės narių, skatinusių bendruomeninį sportavimo būdą. Klubo atidarymo varžybos įvyko 2010 metų balandžio 10 dieną Riešės gimnazijos patalpose. Patys Riešės bendruomenės nariai savo iniciatyva suremontavo patalpas, esančias Riešės gimnazijos rusyje, ir nupirko pirmąjį inventorių. Bendruomenės spartakiados metu buvo sudarytas pirmasis žaidžiančiųjų žmonių sąrašas, kuris buvo pakankamai menkas, tačiau dauguma jų išliko iki šių dienų. Ties Riešės apylinkėm šie žmonės neužsibuvo ir tris metus iš eilės (2010,2011,2012) Riešės seniūnijos komanda tapo Vilniaus rajono seniūnijų žaidynių nugalėtoja. 2011/12m sezone Riešė subūrė vyrų komandą ir dalyvavo Respublikinėse komandinėse varžybose (6 lyga). Gausėjant žaidėjams ir klubo finansams, atsirado nauji stalai, robotas, taip pat suremontuota salė.

Šiuo metu klube treniruojasi vaikų ir suaugusiųjų grupės, todėl stalo teniso klubas dirba pilnu pajegumu ir ugdo naujus žaidėjus. Nemažai daliai jų, tiek vaikų, tiek suaugusiųjų, atsivėrė nauji keliai stalo teniso pasaulyje. Susiformavo dar dvi komandos, kurios dalyvaus respublikiniame komandiniame čempionate.

Vasarą organizuojami įvairūs stalo teniso plenerai ir pasibūvimai gamtoje. Taip pat Riešės stalo teniso klube dažnai organizuojami įvairūs turnyrai, kuriuose yra laukiami tiek patys mažiausieji, tiek pažengę žaidėjai ir veteranai.

Riešės stalo teniso klubas užtikrina gerą nuotaiką ir draugiškai nusiteikusius žaidėjus. Čia rasite įvairaus lygio žaidėjų, todėl liūdėti neteks niekam.

Didelis AČIŪ visiems palaikiusiems, taip pat dėkojame rėmėjams, CESTAI, Magrės Baldams, SOMLITAI, be abejo dėkojame Riešės Bendruomenei. Dėkojame komandų nariams.

Šį sezoną Lietuvos komandinio čempionato lygose turėjome dvi komandas. Ateinantį sezoną pradėsime su keturiomis komandomis, sąrašą papildys dvi naujos vaikų (berniukų ir mergaičių komandos). Dar kartą Ačiū visiems, kas prisidėjo prie Riešės Stalo Teniso Klubo populiarinimo, be jūsų galbūt nebūtume pasiekę to, ką dabar turime. 

Iki susitikimo "Riešės Stalo Teniso Klube"

Riešės- CESTA bei Avižienių (Riešės) komandas Vilniaus Rajono Seniunijų SPORTO ŽAIDYNĖSE iškovojusias atitinkamai pirmą ir antrą vietas. 

Su nugalėtojų komanda dar susitiksime Finalinėse Žaidynėse.

Renka naujas vaikų (7-16m) ir suaugusiųjų grupes. Klubas įsikūręs Riešės gimnazijoje. Jauki ir maloni aplinka, nauji stalai, patyrę ir profesionalūs treneriai. Šiais metais Riešės komanda užėmė 1 vietą Vilniaus rajono komandinėse varžybose, dalyvavo Lietuvos stalo teniso komandiniame čempionate. Naujajame sezone Riešė turės net tris komandas Lietuvos čempionate (2 vyrų ir 1 moterų). Daugiau informacijos telefonu +370 678 75347.

Sveiki Riešiečiai!

Kol Jūs braukiate ašarą dėl prabėgusios vasaros, KK Riešė džiaugiasi atėjusiu rudeniu ir prasidedančiu nauju sezonu! :)

Vasara: Ši vasara buvo intensyvi ir neprabėgo veltui. Komandos valdžia skubėjo pratęsti kontraktus su esamais komandos žaidėjais, kurie įrodė esantys ištikimi ir padėjo parašus ant naujų sutarčių kitam sezonui. Negana to, komandai pavyko privilioti ne viena krepšinio aikštelėje pažįstamą žaidėją. Bet čia palikim šiek tiek intrigos.

Tarpsezonis: Tarpsezoniu kol komandos vadovas metė svorį, komanda metė vieną po kito tritaškius varžovams į veidus ir skynė viena titulą po kito ir jau dabar nesulaukus sezono pradžios tenka vaikščioti palenkus nugarą nuo įvarių spalvų medalių.

VKL vasaros taurė - Vicečempionai

SKL Summer`A divizionas - Bronzininkai

SKL Summer`B Divizionas - Čempionai

Sudėtis: 

PG: Mantvydas Staniulis, Rokas Balbierius (C) , Dominykas Gružinskas

SG: Deimantas Pavlovskis, Lukas Motiejunas

SF: Arnas Arlauskas, Dominykas Palšis, Tautvydas Vyšniauskas

PF: Dainius Novickas, Povilas Kaminskas, Karolis Razukas

C: Gediminas Poviliauskas, Linas Beliūnas

Kapitonas: Dėl atsidavimo klubui ir didžiausios patirties keliant trofėjus į viršų komandos vadovybė pasitarė ir nusprendė, kad kapitono raištį, kuris leis garsiau siųsti teisėjus ir varžovus atiduoti Rokui Balbieriui.

Treneris ir vadovas: Ervinas Stankus

Remėjai: talento komanda turi kaip niekados daug, tačiau vien talento krepšinio aikštelėje neužtenka. Ypatingai norime padėkoti mus remiantiems ir tikslų padedantiems siekti remėjams: 

Baltisches Haus, http://www.balthaus.eu/lt/

La Birra Pub, La Birra PUB'as Vilniuje

Riešės bendruomenė. http://www.musuriese.lt/

Lygos ir tikslai: Komanda šiemet dalyvaus Vilniaus krepšinio lyga, Vilniaus Krepšinio lyga || www.vilniauskl.lt I lygoje ir sezono pradžioje padarys "apšilimą" Sostinės krepšinio lyga Rudens Taurėje. Tikslas yra nesiblaškyti tarp įvairių spalvos medalių ir laimėti tiktais auksinius.

Taigi sekite mūsų klubo naujienas ir apsilankykite rungtynėse dažniau nei mokykloje! 

„Broliai Šaunuoliai“ – „KK Riešė“ 73:109 (17:26; 11:31; 20:23; 25:29)

Per du metus antrą kartą finalą pasiekusi „KK Riešė“ finale nesulaukė pasipriešinimo iš į finalą po 6 sezonų pertraukos grįžusių „Brolių Šaunuolių“ ir gegužės 14 dieną pasidabino aukso medaliais.

Finalines rungtynes geriau pradėjo „Broliai Šaunuoliai“ kurie po Egidijaus Mažeikos tritaškio ir Manto Kazlausko dvitaškio pabėgo į priekį 9:5. Užbėgant visiems įvykiams į priekį galima paminėti, kad tai buvo didžiausia lygos senbuvių persvara visų finalinių rungtynių metu.

Į čempionų sostą nusitaikiusi „KK Riešė“ savo dominavimą 2016/2017 metų sezone tęsė ir pusfinalio rungtynėse, kurios abiems komandoms prasidėjo brokuoto krepšinio atkarpa. Po nerezultatyvios dvikovos pradžios „KK Riešės“ reikalai pasitaisė akimirksniu, kai komanda nusprendė visus darbus baudos aikštelėje palikti Gediminui Povilauskui (šiose rungtynėse jis pelnė 8 taškus, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, atkovojo 26 atšokusius kamuolius ir viso surinko 40 eff.), žaisti plačiai keturis žaidėjus palikdama ant tritaškio.

Pirmojo kėlinio gale „Ginio Pajėgos“ atsiliko 8:12, tačiau tada po tritaškį pataikė Žymantas Armonas ir Laurynas Kirlys leidę šios pusfinalio poros favroritams įgyti 10-ties taškų persvarą 18:8.

Reguliaraus sezono nugalėtojai ketvirtfinalyje sutiks netikėtai į „DIDŽIOSIOS“ taurės ketvirtfinalį patekusius varžovus kuriems vien patekimas tarp 8 geriausių sezono komandų yra nerėgėto masto pasiekimas.

Abi komandos lygoje debiutavo praėjusį sezoną (2015/2016 m.). Jei „KK Riešė“ iškarto tapo elitine lygos komanda ir net pateko į finalą, tai „Išvien“ komandai pirmieji žingsniai buvo pakankamai sunkūs. Per 18 rungynių lygos naujokai šventė 7 pergales ir pralenkę 4 komandas liko 19-ti.

„KK Riešė“ šį sezoną gero krepšinio nerodančius „ŠKK Šnapius“ reguliaraus sezono metu pamokė 100:70, todėl nesunku buvo nuspėti, kad komandų kurių žaidimas 6 mėnesius skyrėsi kaip diena ir naktis akistata vėl baigsis eiliniu Riešės atstovų pasivaikščiojimu.

Rungtynių pradžioje abi komandos dažnai klydo, o po Dainiaus Novicko tritaškio ir Žymanto Armono dvitaškio pirmieji į priekį 5:0 įsiveržė netik šių rungtynių, tačiau ir viso sezono favoritai iš Riešės. Marius Kazlauskas metimu iš po krepšio nutraukė „KK Riešės“ spurtą 2:5, tačiau tuo „ŠKK Šnapių“ rūpesčiai šiame ketvirtyje nesibaigė. Komanda neapsigynė ir pirmą kėlinį pralaimėjo 10:22.

Pirmą kėlinį šautuvėlius dar derinę „KK Riešės“ žaidėjai lemiamą smūgį varžovams sudavė jau antrajame ketvirtyje ir tą padarė nepaisant to, kad savo ritmą puolime pagavo ir varžovai. Prasidėjus 13 rungtynių minutei favoritai pirmavo 37:15, prasidėjus 17-tai jau buvo susikrovę 28 taškų persvarą, o kėlinį baigė 63:38 kai tritaškiais metimais apsikeitė Vytautas Cicėnas bei Žymantas Armonas.

Antroji dvikovos į vienus vartus dalis prasidėjo „KK Riešės“ spurtu 7:0 (70:38), tačiau likusias 8 minutes iki kėlinio pabaigos geriau sekėsi Mariaus Kazlausko ir Tado Gimžausko vedamiems „ŠKK Šnapiams“ kurie atkarpą „bėg ir mesk“ laimėjo 28:24 (66:94) po to kai kėlinio gale galingu dėjimu „KK Riešės“ krepšį sudrebino 205 cm ūgio milžinas Marius Kazlauskas.

„KK Riešė“ jau ketvirtojo kėlinio pradžioje 11-tą kartą šį sezoną pasiekė 100-to taškų ribą ir sutvarkę formalumus per likusias 9 minutes šių rezultatyvių rungtynių iškovojo eilinę pergalę.

llgai laukta praėjusio sezono finalininkų akista baigėsi „Reaktoriaus smogikų – vezumalkas.lt“ klubo fiasko. Čempionai dvikovą pralaimėjo 66:102, o tai yra viena didžiausių komandos nesėkmių nuo 2010/2011 metų sezono starto kai įvyko nei vieno finalo ketverto SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE nepraleidusios ekipos debiutas.

Didžiausią pralaimėjimą 33:92 „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“ patyrė 2010-10-10 dieną, kai pralaimėjo „Tores“ komandai, visgi tada komandai dar nevadovavo Darius Petrikas, o jos sudėtį sudarė Jaruzalės mikrorajono jaunuoliai. Dar vieną nesėkmę „smogikai“ triuškinančiu skirtumu patyrė 2013 metų vasarį, kai 51:83 nuo žemės paviršiaus juos nušlavė vėliau pusfinalyje taip pat pergalę pasiekusi „Muscleshop.lt“. „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“ nuo 2010 metų šiai dienai yra patyrę vos 22 nesėkmes, kas yra vidutiniškai 3,14 pralaimėjimo per sezoną.

„O.P.A.“ komandos kuri vasario 12 dieną po atkaklios kovos 61:55 susitvarkė su „Zarasais“ šiose rungtynėse laukė rimčiausias sezono išbandymas, „KK Riešės“ klubas. Pastaroji komanda iki vasario 19 dienos dvikovos fiksavo 105,17 taško pelnomų taškų vidurkį, kas buvo net 43,75 taško daugiau nei prieš dvikovą su Riešės atstovais rinko „O.P.A.“.

Iš eilės 11-tą kartą laimėję „KK Riešės“ krepšininkai tik trečią kartą šį sezoną nepelnė bent 100-to taškų. Iki šios dvikovos geriausia gynybą prieš geriausiai puolančią lygos komandą buvo pavykę pademonstruoti „TG Sokol“ komandai, kuri praleido 76 taškus.

„Negeri“ praėjusį sezoną pirmieji įveikė „KK Riešę“, todėl po tos akistatos Ervinas Stankevič sekančiose tarpusavio rungtynėse visada rasdavo kuo motyvuoti savo vyrus ir daugiau pralaimėjimų komanda sutikusi lygos senbuvius nepatyrė. Šį kartą „Negeri“ krito 59:80.

Pirmosios sausio 22 dienos turo rungtynės „1 grupėje“ vyko tarp nepralaiminčios „KK Riešės“ ir be pergalių antrajame likusių „Zarasų“.

Sausio 15 dieną į rungtynes penkių žaidėjų nesurinkę „Zarasai“ akistatą su geriausią puolimą lygoje šiuo metu (110,20 vid.) demonstruojančiais „KK Riešės“ krepšininkais pradėjo išvengdami greito nokdauno bei pirmą gynybinį kėlinį pralaimėjo tik 11:15. Už gerą komandos startą 9 balus iš 10-ties galima parašyti komandos vidurio puolėjui Andriui Steponavičiui kuris iš peties padirbėjo abiejose aikštelės pusėse.

 „KK Comma 313“ ir „KK Riešė“ pirmajame etape laimėjo po 6 dvikovas ir tapo atitinkamai „B“ ir „C“ grupių nugalėtojomis. Prasidėjus antrojo etapo kovoms „KK Riešė“ savo pergalių seriją pratęsė iki 11-0, o „KK Comma 313“ gana netikėtai ėmė strigti. Komanda per 5 antrojo etapo rungtynes pergales šventė vos du kartus. Iš šių komandų akistatos pirmiausiai buvo galima laukti rezultatyvios kovos, nors praėjusį sezoną komandos tarpusavio rungtynėse labiau pasitikėjo gynyba ir kartu surinko vos 113 taškų (61:52 laimėjo „KK Riešė“). Palyginimui „KK Riešės“ šio sezono pelnomų taškų vidurkis iki vasario 5 dienos buvo 107,45 taško.

Sezono pradžioje  „KK Comma 313“ galima buvo įvardinti kaip vieną iš komandų kurios šį sezoną gali įveikti „KK Riešę“, tačiau komandoms sulaukus žiemos šiuo teiginiu labai rimtai galima buvo ir suabejoti. „Rykliai“ strigo, o „KK Riešė“ rinkdama po 100 ir daugiau taškų skynė pergalę, po pergalės ir demonstravo įspūdingus, nerėgėtus skaičius statistikos protokoluose.

Vasario 5 dieną „KK Riešė“ antrosiose rungtynėse iš eilės pelnė 80 taškų, tačiau šį kartą tokio kraičio pergalei nepakako su kiekvienomis rungtynėmis vis prasčiau tritaškius metę vicečempionai krito 80:86.

Su legendiniu Lietuvos krepšinio mėgėju Dainiumi Novicku SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE paskutinį kartą pasigalinėti oponentai progų turėjo 2013 metų kovą, kai jis vilkėjo „Venipak – Barada“ komandos marškinėlius. Tą 2012/2013 metų sezoną puolėjas rinko po 24,71 taško, tačiau ir jam, ir komandai sezonas nebuvo sėkmingas. Vieną sezoną ankščiau jis žaidė „KK Fuxų“ komandoje rinko po 36,91 taško (1 vieta lygoje) pelnydamas 83 taškus pakartojo lygos rezultatyvumo rekordą, tačiau vėl liko už finalinio ketverto borto.

Pirmą pergalę prieš savaitę pasiekę „Craptors“ šį kartą lindo po „KK Riešės“ buldozeriu. Favoritai dvikovą pradėjo vangiai, Gediminas Povilauskas kruopščiai darbavosi kovodamas dėl atšokusių kamuolių, tačiau ekipos gynėjai pernelyg ilgai užsižaisdavo su kamuoliu kol svarstydavo kas iš puikiu pataikymu pasižyminčio ketvertuko mes į krepšį. Varžovų ramybe „Craptors“ nepasinaudojo, „KK Riešė“ prabudo įpusėjus ketvirčiui ir pirmą 10-ties minučių atkarpą laimėjo 24:4. Pusę taškų lyderiams pelnė Dominykas Palšis, 12-ka iš 24.

„KK Riešė“ sezono starte sporgo kaip dinamitas ir per 4 pirmas rungtynes jau 3 kartus pelnė 108 ir daugiau taškų, „Zarasai“ laimėję 3 susitikimus iš 4 tokiais puolimo resursais prieš lapkričio 20 dienos dvikovą pasigirti negalėjo. Lygos antramečiai rinko vos po 57,25. Šį sezoną lygos vicečempionų gretose dar nedebiutavo Karolis Ražukas, Pranas Skurdauskas, Dainius Novickas bei Andrius Juchnevičius, todėl galima daryti išvadą, kad galingai sezoną pradėjusi „KK Riešė“ savo kišenėje dar turi tikrai stiprių kortų, kurių prireiks tik antrajame etape.

Po 6 metų pertraukos pirmas sezono rungtynes pralaimėjusių „TG Sokol“ žaidėjų lapkričio 6 dieną laukė po 122 taškus rinkusi ir varžovus gyvus valgiusi „KK Riešė“ kuri pasibaigus spalio mėnesiui lygoje dominavo pagal naudingumo balus, pelnytus taškus, rezultatyvius perdavimus, perimtus kamuolius ir klaidas. Jų komanda per dvi dvikovas padarė vos 16. „KK Riešė“ 108:46 be jokių ceremonijų sumušė „Negerų“ ekipą, todėl norėdami išvengti kažko panašaus „sakalai“ turėjo parodyti geriausią savo žaidimą, nepaisant to, kad jiems sezonas prasidėjo tik prieš savaitę.

Praėjusį sezoną lygoje debiutavusi „KK Riešė“ per pirmus keturis susitikimus rinko po 124 taškus (šį 110,75 tšk.), įdomus sutapimas, kad ir pernai ir dabar Riešės atstovai ketvirtosiose rungtynėse surinko lygiai 123 taškus. Panašiai ketvirtosiose rungtynėse veikė ir komandos gynyba, pernai dvikova buvo laimėta 123:91 dabar „Tores“ ekipa įveikta 123:89.

„KK Riešė“ 2015/2016 metų sezone galingai debiutavo SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE ir laimėjo 5 pirmus reguliaraus sezono susitikimus. Po pergalės 71:66 prieš „Reaktoriaus smogikus“ nenugalimos komandos vardą užsiklijavusią komandą pirmieji sustabdė ne kas kitas, o „Negeri“. Pastaroji komanda pergalę šventė 71:67. „KK Riešės“ ekipos vadovas prisimindamas pralaimėjimą sezono starte su nerimu laukė ketvirtfinalio etapo, jo vadovaujamos komandos ir „Negerų“ keliai vėl susikirto būtent šiame etape, kuris komandas skyrė nuo finalo ketverto. „KK Riešė“ 60:54 ir 64:46 laimėjo abu susitikimus ir pasiekė saldų revanšą. Tą vienintelė pergalė taip įžeidė „KK Riešės“ komandą, kad ji „Negerų“ komandą buvo pasirengusi „suplėšyti“ ir dabar.

Į dvikovą „KK Bet Koks“ atvyko be mažiausiai trijų savo lyderių, o „KK Riešė“ pasinaudojusi priešininku pasimetimu abiejose aikštelės pusėse jau po antrojo ketvirčio pabėgo į priekį 57:12. Antrojoje rungtynių pusėje „KK Bet Koks“ puolimas stabilizavosi, ekipa įsibėgėjo, tačiau  gynyboje sulaikyti pernai finale žaidusią „KK Riešę“ šiai komandai sekėsi labai sunkiai. Jau ketvirto kėlinio pradžioje 100-tąjį tašką pelniusi Riešės atstovų komanda dvikovą baigė 136:51.

„KK Riešė“ į pirmą dvikovą stojo savo sudėtyje turėdama greitą ir atletišką „centrą“ Viktorą Asačiovą, lengvąjį krašto puolėją Liną Laukį ir penkis kibiai gintis mokančius ir į įvykius aikštelėje puikiai reguojančius gynėjus. Komanda nuo pat dvikovos pradžios demonstravo agresyvią gynybą ir kiekvieną varžovų klaidą vertė pigiais taškais iš po krepšio, tarytum to būtų per mažai „KK Riešė“ dar susmeigė 16 tritaškių, pataikydama juos 40% taiklumu.

„KK Riešė“ SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE debiutavo 2015/2016 metų sezone. Iki finalo komanda suklupo tris kartus. Lygos naujokus įveikė „Negeri“, „ŠKK Šnapiai“ bei „KK Išjunk šviesą“. Visi pralaimėjimai buvo patirti 4-5 taškų skirtumu, atkakliose ir įtemptose rungtynėse. Ketvirtą pralaimėjimą 44:53 „KK Riešė“ patyrė tik finale, kai susitiko su „Reaktoriaus smogikais“, kuriems už pralaimėjimą VASAROS TAURĖS 2015 metų finale buvo atsirevanšavę 71:66 grupės varžybose.

Ervinas Stankevič su savo kariauna planuoja iš čempionų sosto išversti principinį varžovą „Reaktorių“, todėl šį sezoną tarp šių komandų vėl matysime didelę konkurenciją. Anksčiausiai pirmoji jų tarpusavio akistata įvyks antrajame etape.

Jau kuris laikas Riešėje gyvuoja nuostabių žmonių kolektyvas, kuriame gvildenami opūs socialiniai klausimai ir ieškomi sprendimai, kaip padėti žmonėms, nuo kurių sėkmė yra nusisukusi.

Susipažinkite:

Jolanta Savko-Kononenko (+370 601 88174, el. pašto adresas jolantas@musuriese.lt)

Renata Povilonienė (el. pašto adresas renata@musuriese.lt)

Žaneta Tarvydienė (el. pašto adresas zaneta@musuriese.lt)

Jurga Ralytė (el. pašto adresas jurga@musuriese.lt)

Gintautas Miežonis (el. pašto adresas gintautas@musuriese.lt)

Rasos iš "BasosRasos - bendruomenės butique" parduotuvėlės.

 

Veikla įgauna vis didesnį pagreitį, todėl prašome kreiptis, jeigu:

 • Jums asmeniškai reikalinga pagalba - tiek materialinė, tiek emocinė;
 • žinote artimoje aplinkoje (giminė, draugas ar tiesiog kaimynas), kuriam yra šiuo metu sunku ir kuriam reikia pagalbos;
 • norite prisidėti ir padėti kitiems arba savo darbu, arba daiktais (pagal poreikį).

Iniciatyvinei grupei galite rašyti bendru el. pašto adresu: socialine.veikla@musuriese.lt.

Bendromis jėgomis spręsime iškilusias bėdas bei rasime būdus, kaip padėti tiems, kam ta pagalba labiausiai reikalinga.

@BasosRasos - bendruomenės butique parduotuvėje rasite puikių tiek firminių, tiek no name drabužių/avalynės, papuošalų tiek sau, tiek namams, knygų ir įvairių smulkmenų. Apsipirkdami vienu šūviu nušausite kelis zuikius - įsigysite sau arba draugui kažką mielo ir reikalingo, skatinsite atsakingą vartojimą (prikelsite daiktą naujam gyvenimui) bei prisidėsite prie gerų darbų kūrimo, nes visas pelnas keliauja Riešė apylinkių gyventojų socialinėms reikmėms tenkinti. Parduotuvė yra visai šalia - "Link Molėtų" prekybos centre, šalia taromato.

Socialinę veiklą galite paremti pavesdami pinigus per Paysera:

Paremti 5 Eur


Paremti 10 Eur


Paremti 20 Eur


Paremti 50 Eur


Paremti 100 Eur


Paremti 200 Eur


Paremti 500 Eur

Riešės folkloro grupė "Santara" susikūrė jau prieš 8 metus. Koncertuojame kalendorinių švenčių, valstybės minėjimo švenčių progomis, o kartais renkamės padainuoti tiesiog savo malonumui. Grupėje yra grojančių smuiku, dūdele, dūdmaišiu, kanklėmis, būgneliu, būgnu. Kviečiame norinčius prisijungti į mūsų kolektyvą.

{gallery}/projektai/santara/{/gallery}

Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
 • Patalpų išlaikymui
 • Renginių organizavimui
 • Naujų narių pritraukimui
 • Veiklų rėmimui
 • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
 • Patalpų išlaikymui
 • Renginių organizavimui
 • Naujų narių pritraukimui
 • Veiklų rėmimui
 • Socialinei pagalbai

Senoji interneto svetainė

Ankstesniąją svetainės versiją rasite čia: http://old.musuriese.lt

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Renginiai / įvykiai

Nėra įvykių / renginių!

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!