Slapukų politika

Šioje politikoje pateikiame informaciją apie www.musuriese.lt naudojamus slapukus. Slapukai (ang. cookies) – tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų – tinklapio lankytojo – tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų naudojamo ryšio įrenginyje (įrenginio kietajame diske).

Slapukais mes renkame šią informaciją: įrenginio tipas (telefonas, planšetinis kompiuteris, kompiuteris ir kt.), įrenginio operacinė sistema (Windows, Android, iOS, MacOS ir kt.), sesijai naudota naršyklė arba programėlė naršyklės rūšis (Chrome, Microsoft Edge, programėlė ir kt.); prisijungimo vietovė regiono arba miesto tikslumu, prisijungimo laikas.

Atsižvelgdami į teisės aktuose numatytas sąlygas ir jų nepažeisdami, mes taip pat galime apjungti naudojantis slapukais gautą informaciją su kitais www.musuriese.lt turimais duomenimis, kurie buvo gauti kitomis priemonėmis (pvz., informacija apie Jūsų naudojimąsi mūsų paslaugomis, tinklalapyje Jūsų pateikti asmens ar kontaktiniai duomenys ir pan.).

Naudodamiesi slapukais ir panašiomis technologijomis, renkame informaciją apie www.musuriese.lt tinklalapių lankytojus tam, kad galėtume atpažinti tą patį lankytoją per kitus vizitus www.musuriese.lt tinklalapiuose, išsaugoti to paties lankytojo naršymo istoriją, pasirinkimus, pritaikyti turinį, pagreitinti www.musuriese.lt tinklalapiuose vykdomas paieškas, sukurti patogią ir draugišką konkretaus tinklalapio aplinką, pateikti ją lankytojui efektyviau ir patikimiau.

Slapukais gaunamą informaciją naudojame šiais apibendrintais tikslais:

- kad užtikrintume www.musuriese.lt tinklalapio patogumą ir funkcionalumą;

- kad galėtume www.musuriese.lt tinklalapiui tobulinti ir vystyti taip, kad jis dar geriau atitiktų Jūsų poreikius;

- kad galėtume kurti naujas ir plėtoti esamas paslaugas ir analizuoti naudojimąsi www.musuriese.lt tinklapiais;

- kad galėtume tikslingai pritaikyti tinklalapių rinkodaros sprendimus.

www.musuriese.lt tinklalapiuose gali būti naudojami šių tipų slapukai:

- techniniai slapukai – tai slapukai, kurie yra būtini www.musuriese.lt tinklapių veikimui;

- funkciniai slapukai – tai slapukai, kurie nors ir nėra būtini www.musuriese.lt tinklapių veikimui, tačiau žymiai pagerina jos veikimą, kokybę ir vartotojų patirtį; 

- analitiniai slapukai – tai slapukai, kurie naudojami www.musuriese.lt tinklapių lankytojų navigacijos metodų statistinei analizei parengti; šių slapukų surinkti duomenys naudojami anonimiškai; 

- tiksliniai arba reklaminiai slapukai – tai slapukai, kurie naudojami siekiant parodyti pasiūlymus ar kitą informacija, kuri galėtų Jus sudominti; 

- socialinių tinklų slapukai – tai slapukai, kurie būtini norint savo socialinio profilio paskyroje naudoti www.musuriese.lt tinklapių informaciją.

Visa informacija apie www.musuriese.lt tinklalapiuose naudojamus slapukus, jų paskirtį, galiojimą bei naudojamus duomenis po atnaujinimo bus pateikiama lentelėje šios politikos dokumento pabaigoje.

Sutikimą naudoti slapukus Jūs galite duoti šiais būdais:

- neištrindami jų ir (ar) nepakeisdami savo interneto naršyklės nustatymų taip, jog ji nepriimtų slapukų;

- susipažinę su www.musuriese.lt tinklapiuose pateiktoje nuorodoje apie slapukus pateikta informacija ir toliau naudodamiesi www.musuriese.lt tinklapiais;

- išreikšdami sutikimą registracijos www.musuriese.lt tinklapiuose metu.

Jūs gali bet kuriuo metu atšaukti mums duotą leidimą naudoti slapukus. Tai padaryti Jūs galite pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus taip, jog ji nepriimtų slapukų. Kaip tai padaryti priklauso nuo Jūsų naudojamos operacinės sistemos ir interneto naršyklės. Išsamią informaciją apie slapukus, jų naudojimą, atsisakymo galimybes rasite adresu http://AllAboutCookies.org arba http://google.com/privacy_ads.html.

Atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais nesutikimas su slapukais ar jų ištrynimas, ypač - techninių ir funkcinių slapukų išjungimas, gali sulėtinti naršymą, apriboti tam tikrų www.musuriese.lt tinklapių funkcijų veikimą ar net blokuoti prieigą prie www.musuriese.lt tinklapių.