Rugpjūčio 8 d.  Riešės gimnazijos stadione (Beržų g. 2a, Riešė) įvyko futbolo turnyras „Riešės football Cup 2009“ taurei laimėti.

Taure ir medaliais jau džiaugiasi laimėtojai

Prizinių vietų laimėtojai:

I vieta (medaliai ir taurė) - FK Žalgiris

II vieta (medaliai) - FK Dvariškės

III vieta (medaliai) - FK Renne

Sveikiname prizininkus!

Spauskite ant nuotraukos ir peržiūrėkite turnyro fotoabumą:

Rieses_football_cup_2009

Rugpjūčio 8 d.  Riešės gimnazijos stadione( Beržų g. 2a, Riešė) vyks futbolo turnyras „Riešės football Cup 2009“ taurei laimėti.

Dalyvauti gali visi norintys !!!

IšANKSTINĖ  komandų  registracija prasideda nuo 2009-07-10 iki 2009-08-05 el. paštu:  grazina@bonusvita.lt . Registruojantis būtina nurodyti kapitono vardą ir pavardę bei kontaktinius duomenis. 

Tikslus varžybų tvarkaraštis bus skelbiamas 2009-08-06 šioje svetainėje ir tiesiogiai bus informuoti  komandų kapitonai el. paštu

Paskubėkite registruotis ir neatidėliodami pradėkite treniruotis!

Ruošiantis Riešė football CUP 2009 įvyko draugiškos rungtynės

Liepos 23 d. 19 val. Riešės gimnazijos stadione ( Beržų g. 2a, Riešė) įvyko  draugiškos futbolo rungtynės tarp Riešę atstovaujančios "FK Renne" komandos ir svečių iš "užsienio" "Vilniaus legionas"  komandos.

Rungtynes rezultatu 10:2 laimėjo "FK Renne" komanda. (1 kėlinys 4:0, 2 kėlinys 6:2)

Nuotraukos iš draugiškų rungtynių

Futbolas

Varžybų tvarkaraštis

Varžybų vykdymas :

Žaidžiama 8x8 , du kėliniai po 20 min ir 10 min. pertrauka.

Rungtynėms pasibaigus lygiosiomis, komandos muša po 5 baudinius (11 m).

A pogrupis

FK Renne

FK Žalgiris

FK Sausra bačkoje (S.B

B pogrupis

FK Forest

FK Riešė

FK Dvariškiai

VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS

(Rugpjūčio 8 d.)

10.00 FK Forest – FK Dvariškiai

11.00 FK Renne - FK Sausra bačkoje (S.B.)

12.00 FK Riešė - FK Forest

13.00 FK Renne - FK Žalgiris

14.00 FK Riešė - FK Dvariškiai

15.00 FK Žalgiris - FK Sausra bačkoje (S.B.)

16.00 A pogrupio II vietos nugalėtojas – B pogrupio II vietos nugalėtojas dėl 3 – 4 vietos

17.00 A pogrupio I vietos nugalėtojas – B pogrupio I vietos nugalėtojas dėl 1 – 2 vietos

18.00 Medalių ir taurės įteikimo ceremonija.