Svarbiausias Riešės bendruomenės Facebook puslapis. Informacija apie Riešę, Riešės ir Didžiosios Riešės gyventojus ir apie tai kas pas mus vyksta

Riešės gyventojų puslapis

Riešės fotoklubas, visuomeninė organizacija, vienijanti Riešės bendruomenės fotografijos mėgėjus ir profesionalus.

Riešės fotoklubas

Grupėje "Riešės skelbimai" skelbiami tik tikslinei Riešės, Didžiosios Riešės ir apylinkių gyventojų auditorijai skirti skelbimai.

Riešės skelbimai

Parkas, kuris labai reikalingas Riešės bendruomenei. Mes apie jį svajojame ir sieksime, kad mūsų gyvenvietėje jis kuo greičiau atsirastų :)

Riešės parkas

Klubas skirtas sodininkams, daržininkams, gėlininkams, smulkiems ūkininkams, bendraminčiams bendrauti, keistis / dalintis patirtimi. u

Riešės sodininkų klubas

Riešės SOS – tai grupė į kurią gyventojai gali kreiptis su noru / galimybe padėti arba prašymu pagelbėti, arba žinančius, kad kažkam reikia pagalbos.

Riešės SOS

Ši grupė sukurta, kad galėtume dalintis, parduoti, mainytis, dovanoti savo vaikučių išaugtais ar naujais rūbeliais, žaisliukais, vaikiška technika ir pan.

Riešės mamyčių turgelis

Ši grupė skirta Riešės ir jos apylinkės mamoms (ir tėčiams), kurie nori bendrauti, dalintis informacija, aktualia vaikus auginantiems kaimynams, kuriems reikia pagalbos ar patarimų, arba kurie patys gali juos suteikti.

Riešės mamų klubas

Riešės bendruomenė ieško įvairių galimybių kurti viešas erdves, kur galėtų vykti šventės, koncertai, susitikimai, įvairūs renginiai. Tai nėra paprasta ir greiti realizuojama idėja, bet norime dėti pamatus jos įgyvendinimui.

Šeimų parkas