„Broliai Šaunuoliai“ – „KK Riešė“ 73:109 (17:26; 11:31; 20:23; 25:29)

Per du metus antrą kartą finalą pasiekusi „KK Riešė“ finale nesulaukė pasipriešinimo iš į finalą po 6 sezonų pertraukos grįžusių „Brolių Šaunuolių“ ir gegužės 14 dieną pasidabino aukso medaliais.

Finalines rungtynes geriau pradėjo „Broliai Šaunuoliai“ kurie po Egidijaus Mažeikos tritaškio ir Manto Kazlausko dvitaškio pabėgo į priekį 9:5. Užbėgant visiems įvykiams į priekį galima paminėti, kad tai buvo didžiausia lygos senbuvių persvara visų finalinių rungtynių metu.

 

Sužaidus pusė pirmojo kėlinio „KK Riešės“ talentas Mantvydas Staniulis smeigė tritaškį ir sumažino savo komandos atsilikimą iki minimumo 10:11. Po Gedimino Povilausko kuris dar praėjusį sezoną buvo priešingoje barikadų pusėje 6 taškų be atsako būsimi čempionai įgavo pagreitį ir įgijo 5 taškų pranašumą 16:11. Iki pirmojo ketvirčio pabaigos likus trims minutėms „Brolių Šaunuolių“ puolimas visiškai įstrigo, o tuo pasinaudojusi „KK Riešė“ įgijo dviženklį prašumą. Darius Dūdėnas pataikydamas dvitaškį su kėlinio sirena skirtumą sumažino iki 9 taškų 17:26, tačiau tai buvo paskutinė akimirka šiose rungtynėse kai „KK Riešė“ neturėjo dviženklio pranašumo.

Antrą kėlinį finalo favoritai pradėjo spurtu 9:0 (35:17), „Broliai Šaunuoliai“ vėl turėjo didelių sunkumų gynyboje ir visiškai praradę rungtynių kontrolę buvo priversti didžiąją pertrauką pasitikti nuleistomis galvomis. Po 20 minučių iš kurių vos 4 priklausė lygos senbuviams komandas skyrė jau 29 taškai.

Per pirmą rungtynių pusę „Broliams Šaunuoliams“ daugiausiai skausmo sukėlė buvęs komandos bičiulis Gediminas Povilauskas kuris per du kėlinius surinko visus 14-ka savo rungtynėse pelnytų taškų. Kritinė atkarpa nukautavusi lygos senbuvius buvo „KK Riešės“ spurtas 13:0 iki didžiosios pertraukos likus žaisti mažiau nei 4 minutes.

Trečio kėlinio pradžioje „Broliai Šaunuoliai“ pelnė 4 taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki 25 taškų 32:57, tačiau tada savo šlovės minučių sulaukė kitas buvęs brolių bendražygis Deimantas Pavlovskis. Po dviejų iš eilės gynėjo tritaškių 63:32. Per 23 minutes užtikrintą pranašumą įgijusi „KK Riešė“ dominavo ir toliau ir iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios savo rankose išlaikė 32 taškų pranašumą 80:48.

Paskutinį šio sezono ketvirtį „Broliai Šaunuoliai“ pradėjo klaidomis, o iki finalo pabaigos likus 8 minutėms jų deficitas po Luko Motiejūno dvitaškio greitos atakos metu šoktelėjo iki rekordinio (-39) 50:89.

"Brolių Šaunuolių" lyderiui Dariui Jovaišai varžovų gynyba finale skyrė milžinišką dėmesį

Užtikrintai finale žaidusi „KK Riešė“ rungtynių pabaigoje skyrė vis mažesnį dėmesį savo krepšio saugumui, tai leido varžovams bent trumpam prasklaidyti juodus debesis virš savo stovyklos bei kažkiek pagerinti savo puolimą. Laurynui Kirliui pataikius tritaškį čempionai eilinį kartą šį sezoną jau buvo pasiekę 100-to taškų ribą 101:65.

Pastebimiausių brolių Dariaus Jovaišos ir Dariaus Dūdėno pastangomis dvikovos gale „Broliai Šaunuoliai“ dar spėjo spurtuoti 6:0 ir sumažinti skirtumą iki 30-ties (71:101), tačiau likusią finalo minutę „KK Riešė“ išnaudojo produktyviai ir rungtynių gale dar padidino galutinę savo persvarą iki 36 taškų 109:73.

Finale čempionai pelnė 109 taškus ir tapo pirmaja komanda per visą lygos istoriją kuriai pavyko taip dominuoti paskutinėse sezono rungtynėse. Iki šiol čempionai per 9 sezonus kartu sudėjus finaluose pergales šventė 39 taškų skirtumu (!).

„KK Riešė“ finale pataikė 14-ka tolimų metimų (56,00%), pelnė 26 taškus po varžovų klaidų bei geriau išnaudojo savo suolą. „Brolių Šaunuolių“ atsarginiai krepšininkai surinko viso labo 17 taškų, tuo tarpu nuo suolo kilę čempionai jų pelnė net 44.

Finalo rungtynių MVP tapo Deimantas Pavlovskis į savo buvusios komandos krepšį sumetęs 73,33% metimų ir viso pelnęs 26 taškus.

"KK Riešė" 2016/2017 metų sezono ČEMPIONAI!!!


Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Senoji interneto svetainė

Ankstesniąją svetainės versiją rasite čia: http://old.musuriese.lt

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Renginiai / įvykiai

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!