„TG Sokol“ žaisdami savo 9-tą sezoną gavo šansą pakovoti dėl reguliaraus sezono nugalėtojų titulo, tačiau šį kartą Šalčininkų vicečempionų laukė vos kartą šį sezoną suklupę Ervino Stankevič auklėtiniai, kurie kaip ir „sakalai“ antrajame etape per 8 rungtynes suklupo vos kartą.

 

„KK Riešė“ šį sezoną demonstruoja lygoje dar nerėgėtą rezultatyvumą (107,07 vid.) ir per 14 rungtynių jau 10 kartų pasiekė bent 100 taškų atžymą. Šiose rungtynėse taikliausios lygos komandos kuri pataiko per rungtynes po 12,78 tritaškius laukė gera gynyba pasižymintys varžovai. Šį sezoną per 14 rungtynių 60 ir daugiau taškų „TG Sokol“ į savo krepšį buvo prasileidusi tik 4 kartus. Puolimo ir gynybos šalinkų pirmoji akista šį sezoną baigėsi 76:55, pergalę šventė „KK Riešė“. Įdomu  tai, kad šios rungtynės pergalę šventusiai komandai šį sezoną buvo nerezultatyviausios, o „TG Sokol“ jose prasileido į savo krepšį daugiausiai taškų. „Sakalams“ 75 šį sezoną dar atseikėjo ir „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“ (75:52).

Rungtynių pradžioje Vladimir Kiseliov baudos metimu 1:0 išvedė į priekį „TG Sokol“. Komanda varžovų puolimą stabdžiusi dažniausiai tik pražangomis prametė daug tolimų metimų ir jau antrą rungtynių minutę atidavė rungtynių kontrolę į „KK Riešės“ klubo rankas. Lukas Motiejūnas pasižymėjo tritaškiu 3:1, o netrukus po Viktoro Asačiovo 4 taškų komandas jau skyrė 5 taškai 8:3. Nors „TG Sokol“ nepasinaudojo tolimais metimais ir turėjo vargo stabdydami „KK Riešės“ vidurio puolėją Viktorą Asačiovą jie išliko kovingi ir pirmojo kėlinio gale „įgėlę“ mačo favoritams laimėjo ketvirtį 24:22.

Antrojo kėlinio pradžioje Nerijaus Pigagos reidas leido „sakalams“ nutolti 26:22, tačiau tada pirmaujančią komandą pradėjo kamuoti bėdos gynyboje. Aikštelėje buvęs „TG Sokol“ penketukas nevisada spėdavo išsikeisti gynamaisiais, o nuo didesnių nemalonumų komandą gelbėjo tik tai, kad „KK Riešė“ nuo pat dvikovos pradžios neišnaudojo savo tolišaudės privalumų, nors metimams progų sukūrė ne vieną ir ne dvi.

Kai „KK Riešė“ įsibėgėjo „TG Sokol“ ištraukė kozirį, šį kartą juo tapo gera kovą dėl atšokusių kamuolių po varžovų krepšiu, komanda retai kada ataką užbaigdavo taikliu metimu pirmuoju bandymu, tačiau susikūrusi antrą ar trečią šansą juo dažniausiai pasinaudodavo ir po 2 kėlinių sugebėjo nepaleisti „KK Riešės“ per toli į priekį 39:41.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. „KK Riešė“ niekaip negalėjo atitrūkti, o įpusėjus ketvirčiui dar ir susidūrė su sunkumais gynyboje. Prasidėjus 27 dvikovos minutei Nerijus Pigaga vis dažniau ėmėsi iniciatyvos, po „sakalų“ gynėjo baudos metimų komandas skyrė viso labo 3 taškai 52:55. Lukas Motiejūnas baudos metimais „KK Riešės“ persvarą padidino iki 5 (57:52), tačiau „TG Sokol“ komandai prametus iš toli Riešės atstovai suklydo ir leido varžovams surengti rezultatyvią greitą ataką 54:57. Žymantas Armonas ketvirčio gale švystelėjo tritaškį 60:54, tačiau Nerijus Pigaga jamgreitai atsakė tuo pačiu 57:60.

Po trijų kėlinių neįprastai sau, trapią persvarą turėjusi „KK Riešė“ lemiamą ketvirtį pradėjo labiau susikoncentravusi į darbą gynyboje, po komandos spurto 4:0 komandas skyrė jau 7 taškai, o „TG Sokol“ žaidėjai vis labiau vargo puolime. Sunkiai pradėję „KK Riešės“ atstovai iki dvikovos pabaigos likus 4 minutėms tvirtai į savo rankas perėmė iniciatyvą ir pasinaudoję individualiu meistriškumu susikrovė saugų (dviženklį) pranašumą kurio „sakalai“ per likusį laiką nepajudino.

„TG Sokol“: Nerijus Pigaga 30 (11/23 metimai), Andrej Maisak 19.

„KK Riešė“:Žymantas Armonas 25 (10/15 metimai), Viktoras Asačiovas 18, Dainius Novickas 14 (11 atk. kam.), Lukas Motiejūnas 11.


Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Senoji interneto svetainė

Ankstesniąją svetainės versiją rasite čia: http://old.musuriese.lt

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Renginiai / įvykiai

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!