llgai laukta praėjusio sezono finalininkų akista baigėsi „Reaktoriaus smogikų – vezumalkas.lt“ klubo fiasko. Čempionai dvikovą pralaimėjo 66:102, o tai yra viena didžiausių komandos nesėkmių nuo 2010/2011 metų sezono starto kai įvyko nei vieno finalo ketverto SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE nepraleidusios ekipos debiutas.

Didžiausią pralaimėjimą 33:92 „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“ patyrė 2010-10-10 dieną, kai pralaimėjo „Tores“ komandai, visgi tada komandai dar nevadovavo Darius Petrikas, o jos sudėtį sudarė Jaruzalės mikrorajono jaunuoliai. Dar vieną nesėkmę „smogikai“ triuškinančiu skirtumu patyrė 2013 metų vasarį, kai 51:83 nuo žemės paviršiaus juos nušlavė vėliau pusfinalyje taip pat pergalę pasiekusi „Muscleshop.lt“. „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“ nuo 2010 metų šiai dienai yra patyrę vos 22 nesėkmes, kas yra vidutiniškai 3,14 pralaimėjimo per sezoną.

 

Nors į dvikovą neatvyko abiejų komandų vadovai, o „KK Riešė“ surinko vos penkis žaidėjus niekas po pirmojo ketvirčio kuris baigėsi 24:23 pirmaujant „KK Riešės“ penketukui net negalėjo pagalvoti, kad rungtynių tęsinys bus toks nuobodus ir čempionai bus pažeminti savo gretose turėdami abu geriausius pastarųjų sezonų savo žaidėjus (Eduard Rogačiov ir Igną Juškevičių) bei pirmą kartą į savo krepšį SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE praleis 100-ta taškų.

Po šių rungtynių keistai turėjo jaustis 6 taškus ir 5 atšokusius kamuolius surinkęs puolėjas Arnas Aniulis, kuris praėjusį sezoną priklausė „KK Riešės“ ekipai, o prieš šį sezoną nutarė grįžti į komandą kurios garbę jau buvo gynęs pora sezonų.

Rungtynes geriau pradėjo „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“ kuriuos į priekį vedė Ignas Juškevičius, po produktyviai žaidusio „centro“ dėjimo ir 2 iš eilės metimų iš po krepšio 12:4. „Smogikų“ spurtą pirmasis nutraukė Mantvydas Staniulis 6:12. Antroje ketvirčio dalyje prie Staniulio ir Viktoro Asačiovo puolime prisijungė ir likę žaidėjai kas leido Riešės artovams išplėsti savo puolimą. „Smogikams“ trūko koncentracijos gynyboje, o Dominykas Palšis pratylėjęs 9 minutes kėlinį baigė pataikydamas du metimus iš eilės ir išvedė savo ekipą į priekį vienu tašku.

„Reaktoriaus smogikams“ nekrito tolimi metimai (1/19), tuo tarpu „KK Riešė“ (11/25) labai sėkmingai pasinaudojusi būtent tolimais metimais ir jau per antrą kėlinį susikrovė 14 taškų persvarą 51:37.

Po didžiosios pertraukos komandos drąsiai atakavo iš toli, tačiau pasižymėti trečio ketvirčio pradžioje pavyko tik Dominykui Palšiui kuris „KK Riešės“ persvarą padidino iki 17 taškų 54:37. Įpusėjus trečio kėlinio laikui komandas skyrė 20 taškų, tačiau „smogikų“ bėdos tuo nesibaigė, komanda toliau labai sunkiai rinko taškus bei nesugebėjo išgaudyti varžovų mažiukų, kurie prie jų krepšio surengė sau šventę. Supykę ant savęs čempionai 28 dvikovos minutę bandė agresyviau lysti po krepšiu ir pelnė 6 taškus be atsako, tačiau šis kėlinys vėl priklausė „KK Riešės“ komandai, po Žymanto Armono sudėtingo tritaškio su sirena komandas skyrė jau 27 taškai (!).

Nepataikydami tolimų metimų čempionai per kėlinį vargu ar sugebėtų atlošti 27 taškus žaisdami su „2 grupės“ vidutiniokais, todėl į klausimą kas laimės „titanų“ dvikovą atsakymą gavome ankščiau nei prasidėjo ketvirtasis šių keistų rungtynių kėlinys. Ignas Juškevičius ketvirčio pradžioje sėkmingai vertė taškus iš po krepšio, tačiau į kiekvieną naudingai žaidusio vidurio puolėjo „KK Riešė“ atsakydavo tuo pačiu, taip ir įpusėjo lygiai prasidėjęs ketvirtasis šios akistatos kėlinys. Penkias minutes pabandę mažinti skirtumą „smogikai“ dvikovos pabaigoje visiškai nuleido rankas, o baltas vėliavas iškėlusių varžovų nepagailėjusi „KK Riešė“ dar labiau padidino savo pranašumą.

Debiutinį sezoną (2015/2016 m.) „KK Riešė“ iki finalo kuriame pralaimėjo 44:53 „Reaktoriaus smogikams – vezumalkas.lt“ buvo patyrusi 3 pralaimėjimus, tačiau reguliaraus sezono rungtynėse jai 71:66 pavyko palaužti būsimus čempionus. „KK Riešė“ su „smogikais“ smagių dvikovų turėjo ir VASAROS TAURĖS turnyruose. Visas tris įskaičius ir 2015 metų intriguojantį finalą laimėjo VASAROS TAURĖS čempionais 2014-2016 metais tapę reaktoriečiai.

Tai, kad komandos į šią reguliaraus sezono dvikovą pažiūrėjo nevisai rimtai mums leidžia tikėtis, kad joms susitikus antrą kartą viskas aikštelėje vyks kitaip.

 „Reaktoriaus smogikai – vezumalkas.lt“: Ignas Juškevičius 27 (14 atk. kam.), Eduard Rogačiov 17. „KK Riešė“: Mantvydas Staniulis 28, Deimantas Pavlovskis, Viktoras Asačiovas ir Žymantas Armonas po 20, Dominykas Palšis 14.


Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Senoji interneto svetainė

Ankstesniąją svetainės versiją rasite čia: http://old.musuriese.lt

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Renginiai / įvykiai

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!