Pirmas antrojo etapo rungtynes „KK Alkaniems“ teko žaisti su geriausią puolimą visoje lygoje demonstruojančiu „KK Riešės“ (1/0) klubu, kuris iki šio mačo rinko po 109,14 taškus.

Rungtynes „KK Riešė“ pradėjo sau nebūdingu ritmu, chaotiški veiksmai puolime baigdavosi klaidomis ir dvikovos favoritai niekaip negalėjo pelnyti pirmųjų taškų. „KK Alkani“ varžovų dovanomis taip ir nepasinaudojo, tačiau po Artur Biriulin dvitaškio pirmieji įsiveržė į priekį 2:0. Gediminui Povilauskui pelnius du taškus su varžovo pražangą atsidarė ir „KK Riešės“ taškų taupyklė 3:2, tačiau tas Biriulinas dar kartą pasinaudojo varžovų gybos klaida ir grąžino „KK Alkanų“ klubą į priekį 4:3. Rungtynių lūžio ilgai laukti nereikėjo viską pataikęs Žymantas Armonas vienas pats pelnė 8 taškus ir išvedė „KK Riešę“ į priekį 11:4. „KK Alkani“ iškart paprašė minutės pertraukėlės, tačiau ji kaip paaiškėjo vėliau buvo naudingesnė varžovams kurie nesižvalgė atgal ir užtikrintai mesdami metimus iš įvairių padėčių pirmą kėlinį laimėjo 37:11.

Antrą kėlinį savo metimus pataikyti pradėjo ir „KK Alkani“, „KK Riešė“ taip fantastiškai kaip pirmajame kėlinyje varžovų krepšio jau nebombordavo, tačiau jų varžovai atrodė šiek tiek kažko įsigandę ir iki didžiosios pertraukos nesugebėjo sumažinti turimo deficito 29:58. Nesėkmingai šis kėlinys baigėsi „KK Riešės“ puolėjui Žygimantui Kosarevui kuris bandydamas perimti kamuolį susižeidė pirštą ir buvo priverstas rungtynes baigti ankščiau laiko.

Trečio kėlinio pradžioje „KK Riešė“ rado naują vadą. Dominykas Palšis taikliais metimais sparčiai rinko taškus, o jo komandos persvara šoktelėjo iki 42 taškų. Sutrikę „KK Alaknų“ žaidėjai įpusėjus ketvirčiui ėmė žaisti agresyviau, tačiau dvikovos baigtis buvo nulemta jau pirmajame kėlinyje po Žymanto Armono kelių minučių šlovės akimirkų.

Ketvirtą kėlinį „KK Riešė“ pradėjo spurtu 4:0, o po sėkmingos „KK Alkanų“ komandos atakos 51:98 žaibiškai buvo pelnytas ir 100-tasis taškas, kurį pakartojęs komandos draugo netaiklų metimą pelnė Gediminas Povilauskas. Rungtynes „KK Riešė“ laimėjo 120:71 ir jau 6 kartą šį sezoną surinko bent 108 taškus.

„KK Riešė“: Lukas Motiejūnas 31 (14/19 metimai, 29 naud. bal.), Žymantas Armonas 30 (12 rez. perd., 42 naud. bal.), Gediminas Povilauskas 23 (24 atk. kam., 14 rez. perd., 58 naud. bal.), Dominykas Palšis 22; „KK Alkani“: Mindaugas Kraujalis 21 (22 naud. bal.), Kęstutis Juonys ir Romuald Zemlianskij po 10;


Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Senoji interneto svetainė

Ankstesniąją svetainės versiją rasite čia: http://old.musuriese.lt

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Renginiai / įvykiai

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!