Pirmą pergalę prieš savaitę pasiekę „Craptors“ šį kartą lindo po „KK Riešės“ buldozeriu. Favoritai dvikovą pradėjo vangiai, Gediminas Povilauskas kruopščiai darbavosi kovodamas dėl atšokusių kamuolių, tačiau ekipos gynėjai pernelyg ilgai užsižaisdavo su kamuoliu kol svarstydavo kas iš puikiu pataikymu pasižyminčio ketvertuko mes į krepšį. Varžovų ramybe „Craptors“ nepasinaudojo, „KK Riešė“ prabudo įpusėjus ketvirčiui ir pirmą 10-ties minučių atkarpą laimėjo 24:4. Pusę taškų lyderiams pelnė Dominykas Palšis, 12-ka iš 24.

Antrą kėlinį puolime efektyviau ėmė žaisti ir „Craptors“, tačiau „KK Riešė“ ėmė vis dažniau atakas užbaigti tritaškiais ir vėl šovė į priekį. Duobių šį ketvirtį neturėję „C“ grupės lyderiai iki didžiosios pertraukos susikrovė 31 taško pranašumą 60:29.

Po didžiosios pertraukos Igno Cibulsko ir Edgaro Ivanovo užtikrintas žaidimas puolime „Craptors“ komandai leido pasiekti 70-ties taškų šio sezono limitą (komanda 70 taškų pelnė 3-čiose rungtynėse iš 5), tačiau įsismarkavę „KK Riešės“ žaidėjai puldami varžovų krepšį apsukų nemažino taip pat. Mantvydas Staniulis komandos draugus tikriausiai vėl nutarė pavaišinti picomis ir jau ketvirto kėlinio pradžioje antrą kartą šį sezoną pelnė komandos 100-tąjį tašką.

Keturis kartus „C“ grupėje 100 taškų ribą pasiekę „KK Riešės“ žaidėjai šiose rungtynėse pataikė 16 tolimų metimų iš 38, šį sezoną bent 16 tritaškių komanda pataikė jau 3 rungtynėse.

Lapkričio 20 dieną „Craptors“ į pergalę prieš „Tores“ 70:57 vedęs 12 taškų pelnęs ir 9 atšokusius kamuolius surinkęs „centras“ Motiejus Cibulskas į „KK Riešės“ krepšį sumetė 6 taškus (3/11 metimai) ir atkovojo 4 atšokusius kamuolius. Aukštaūgio pasirodymas buvo blankus (0 naud. bal.) ir smarkiai nuviliantis bei neleido komandai mesti rimtesnio iššūkio Gediminui Povilauskui ir jo naujai komapanijai.

„KK Riešę“ į eilinę pergalę vedė 40 taškų surinkęs Dominykas Palšis, 25 taškus pridėjo Žymantas Armonas, po 23 surinko Mantvydas Staniulis ir Gediminas Povilauskas (28 atk. kam.). „Craptors“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 29 taškus pelnęs Ignas Cibulskas (10 atk. kam.), Edgaras Ivanovas pridėjo 17, o Jokūbas Cibulskas 16 taškų


Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Senoji interneto svetainė

Ankstesniąją svetainės versiją rasite čia: http://old.musuriese.lt

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Renginiai / įvykiai

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!