„KK Riešė“ sezono starte sporgo kaip dinamitas ir per 4 pirmas rungtynes jau 3 kartus pelnė 108 ir daugiau taškų, „Zarasai“ laimėję 3 susitikimus iš 4 tokiais puolimo resursais prieš lapkričio 20 dienos dvikovą pasigirti negalėjo. Lygos antramečiai rinko vos po 57,25. Šį sezoną lygos vicečempionų gretose dar nedebiutavo Karolis Ražukas, Pranas Skurdauskas, Dainius Novickas bei Andrius Juchnevičius, todėl galima daryti išvadą, kad galingai sezoną pradėjusi „KK Riešė“ savo kišenėje dar turi tikrai stiprių kortų, kurių prireiks tik antrajame etape.

 

Rungtynes kurias pralaimėję „Zarasai“ nieko neprarado geriau pradėjo „KK Riešė“ ir tai niekam neturėjo sukelti didelės nuostabos. „C“ grupės favoritai iki lapkričio 20 dienos rungtynių nesulaukė jokio pasipriešinimo.

Dvikovos pradžioje abi komandos prametė daug metimų. Per pirmas dvikovos minutes rezultatyvias atakas pavyko užbaigti tik Lukui Motiejūnui ir Viktorui Asačiovui 5:0. Po Kęstučio Bagdonavičiaus išpuolio „Zarasai“ dar priartėjo 2:5, tačiau tada sekė 6 be atsako „KK Riešės“ gynėjų taškai 13:2 leidę rungtynių favoritams nutolti dar neįpusėjus pirmojo ketvirčio laikui. Puikiai dirbo Riešės klubo metikai, baudos aikštelėje karaliavo Viktoras Asačiovas to pilnai pakako, kad net ir po kelių Kęstučio Bagdonavičiaus sėkmingų atakų „KK Riešė“ kėlinį baigtų 24:12.

Antrajame kėlinyje grupės favoritai „Zarasus“ ėmė valgyti vis didesniais kąsniais, po ketvirčio kurio metu kažką matomo nuveikti puolime sugebėjo tik „Zarasų“ priekinės linijos žaidėjai Miglius Dambrauskas bei Kęstutis Bagdonavičius skirtumas šoktelėjo iki 25 taškų, o tai reiškė, kad „KK Riešė“ likusius du kėlinius vėl galėjo smagintis ir mėgautis efektingu krepšiniu. Trečio kėlinio pradžioje „Zarasai“ sulaukė tritaškių krušos, o sujudimo ketvirčio gale buvo permaža, skirtumas išaugo iki 40 taškų 73:33.

Komandos esant tokiam rezultatui galėjo jau eiti į dušą praustis, tačiau krepšinis ne boksas, dvikova nenutraukiama kai viena komanda demonstruoja totalinį pranašumą.

Paskutinio ketvirčio metu „KK Riešė“ darė daugiau klaidų, stokojo agresyvumo kovoja dėl atšokusių kamuolių bei palikdavo daug erdvių varžovų opcijoms renkant taškus. Dvikovai einant prie pabaigos tritaškį pataikė Andrius Predkelis, o jo ekipos draugams apsigynus 20-tą savo tašką pelnė Bagdonavičius 47:82. Į varžovų vieną sėkmingiausių atkarpų šiose rungtynėse „KK Riešė“ atsakė dar 6 taškais 88:47, pirmiausiai pasižymėjo Matvydas Staniulis, vėliau ataką dėjimu baigė Asačiovas prieš tai pats blokavęs varžovų metimą, o paskutinį tašką padėjo dvitaškį pataikęs Lukas Motiejūnas.

„KK Riešės“ komandoje šį kartą rezultatyviausiai žaidė 23 taškus pelnęs Deimantas Pavlovskis, 20 pridėjo dar 17 atšokusių kamuolių sugriebęs Viktoras Asačiovas. Mantvydo Staniulio sąskaita pasipildė 18 taškų, o Luko Motiejūno 16 taškų. „Zarasų“ komandoje ryškiausią vaidmenį atliko 20 taškų pelnęs Kęstutis Bagdonavičius.


Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Senoji interneto svetainė

Ankstesniąją svetainės versiją rasite čia: http://old.musuriese.lt

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Renginiai / įvykiai

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!