Po 6 metų pertraukos pirmas sezono rungtynes pralaimėjusių „TG Sokol“ žaidėjų lapkričio 6 dieną laukė po 122 taškus rinkusi ir varžovus gyvus valgiusi „KK Riešė“ kuri pasibaigus spalio mėnesiui lygoje dominavo pagal naudingumo balus, pelnytus taškus, rezultatyvius perdavimus, perimtus kamuolius ir klaidas. Jų komanda per dvi dvikovas padarė vos 16. „KK Riešė“ 108:46 be jokių ceremonijų sumušė „Negerų“ ekipą, todėl norėdami išvengti kažko panašaus „sakalai“ turėjo parodyti geriausią savo žaidimą, nepaisant to, kad jiems sezonas prasidėjo tik prieš savaitę.

Dvikovą „TG Sokol“ pradėjo labai aktyviai, šios patyrusios komandos visiškai nebaugino pirmų dviejų „KK Riešės“ rungtynių rezultatai. Po Nerijaus Pigagos dvitaškių „TG Sokol“ pirmavo 5:3, o „KK Riešė“ kaip ir esame įpratę matyti žaibiškai iš gynybos pereidavo į puolimą. Kol „TG Sokol“ žaidėjai laikė įtempę ramenis gynyboje pastarosios komandos puolimas nebuvo toks efektyvus kaip per pirmas dvi šio sezono rungtynes, tačiau vos tik „sakalai“ prarado koncentraciją „baltasis žirgas“ ėmė šuoliuoti į priekį ir labai nesunkiai ištampydavo varžovų gynybą bei susikurdavo puikių progų tolimiems metimams. „TG Sokol“ pirmą ketvirtį laikėsi neblogai, tačiau jį pralaimėjo 15:21.

Pirmą kėlinį pakiliai žaidęs Nerijus Pigaga antrą ketvirtį pradėjo dvitaškiu 17:21, vėliau „KK Riešė“ pagerino gynybą, o puolime kaip ir dažniausiai neturėjo jokių bėdų. Puikiai skirstomas kamuolys ir metimai iš gerų padėčių vėl buvo šios komandos vizitinė kortelė. „TG Sokol“ kaip ir pirmą kėlinį puolime smarkiai buvo priklausomi nuo įžaidėjo Nerijaus Pigagos, o „KK Riešė“ rado ir „x-faktorių“, vienas tokių puikią atkarpą antrajame ketvirtyje sužaidęs Paulius Mikolaitis. Po 20 minučių „KK Riešė“ įsiveržė į priekį 43:27. Ketvirčio gale „TG Sokol“ buvo sumažinę atsilikimą iki 11 taškų, tačiau tada Lukas Motiejūnas smeigė tritaškį, o Deimantas Pavlovskis puikiu perdavimu apdovanojo savo bičiulį Gediminą Povilauską kuriam beliko pataikyti elementarų metimą iš po krepšio.

Po didžiosios pertraukos „KK Riešė“ surengė iškart dvi rezultatyvias atakas ir atitrūko jau 48:27. „KK Riešė“ puolime ir toliau dirbo savo darbą, tačiau gynyboje šį kartą ekipos žaidėjai per daug nepersistengė, tuo iškart pasinaudojo po pirmų blankių rungtynių atgijęs Karol Ruselevič bei į „sakalų“ žaidimą puikiai šį ketvirtį įsiliejęs Tadas Girnius. Ketvirčio gale Valdemar Smilgin sumažino „TG Sokol“ atsilikimą iki 17 taškų 64:47, o dar vienai sėkmingai atakai apgynus savąjį krepšį „sakalams“ jau pritrūko kėlinio laiko.

Ketvirto nerezultatyvaus kėlinio pabaigoje Gediminas Povilauskas pataikė du baudos metimus 77:56, o „TG Sokol“ per likusį rungtynių laiką net du kartus iš eilės vaikiškai suklydo lygioje vietoje ir nepasinaudojo galimybe sumažinti skirtumą.

„KK Riešės“ žvaigždynas šiose rungtynėse pasirodė kukliau nei spalio mėnesio rungtynėse, Mantvydas Staniulis ir Gediminas Povilauskas surinko po 15 taškų, Deimantas Pavlovskis 14, o Lukas Motiejūnas 10.

„TG Sokol“ komandoje išsiskyrė 16 taškų surinkęs Nerijus Pigaga ir 13 pridėjęs Karol Ruselevič. Pastarasis žaidėjas pirmą dvikovą surinkęs 0 naudingumo balų šį kartą jų į savo sąskaitą įsirašė net 15-ka taip parodydamas, kad blankus sezono startas buvo tik atsitiktinumas.


Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Senoji interneto svetainė

Ankstesniąją svetainės versiją rasite čia: http://old.musuriese.lt

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Renginiai / įvykiai

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!