„KK Riešė“ 2015/2016 metų sezone galingai debiutavo SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE ir laimėjo 5 pirmus reguliaraus sezono susitikimus. Po pergalės 71:66 prieš „Reaktoriaus smogikus“ nenugalimos komandos vardą užsiklijavusią komandą pirmieji sustabdė ne kas kitas, o „Negeri“. Pastaroji komanda pergalę šventė 71:67. „KK Riešės“ ekipos vadovas prisimindamas pralaimėjimą sezono starte su nerimu laukė ketvirtfinalio etapo, jo vadovaujamos komandos ir „Negerų“ keliai vėl susikirto būtent šiame etape, kuris komandas skyrė nuo finalo ketverto. „KK Riešė“ 60:54 ir 64:46 laimėjo abu susitikimus ir pasiekė saldų revanšą. Tą vienintelė pergalė taip įžeidė „KK Riešės“ komandą, kad ji „Negerų“ komandą buvo pasirengusi „suplėšyti“ ir dabar.

 

Pirmą „KK Riešės“ ataką kuri baigėsi lygoje debiutavusio Dominyko Palšio taškais „sukonstravo“ spalio mėnesio lygos veidas Žymantas Armonas, atlikęs savo pirmą rezultatyvų perdavimą. Paulius Mičėnas iš toli prametė du kartus, nepataikė ir Arnoldas Juchnevičius, o drausmingai dėl kamuolių kovojusi ir besigynusi Riešės kariauna staigiai pajudėjo į priekį 6:0. Jokios įtakos komandos žaidimui nedarė ir taik, kad „Negerų“ komanda aikštelėje turėjo ūgio persvarą. Povilas Kaminskas dvitaškiu nutraukė pirmą „KK Riešės“ puikią atkarpą 2:6. „Negeri“ puolime vargo kas ataką, tuo tarpu „baltasis žirgas“ varomas Žymanto Armono lėkė į priekį ir jau per 10 minučių susikrovė dviženklę persvarą 24:13.

Povilas Kaminskas antrą kėlinį atidaro metimu iš vidutinio nuotolio 15:24, jo komandos draugai atidirba ir gynyboje, tačiau prarandamas eilinis kamuolys, o Arnoldas Juchnevičius stabdydamas varžovų greitą išpuoli nusipelno nesportinės pražangos. Lukas Motiejūnas pataiko abu baudos metimus ir vėl trukteli į priekį vicečempionus 26:15. Gediminas Astrauskas papildomos atakos metu pučia Dominyko Palšio metimą.

Įsibėgėjus rungtynėms „KK Riešė“ ginasi labai solidžiai, kamuolys puolime skirtomas fantastiškai kas leidžia komandai sumesti patogius metimus. „Negerų“ kolektyvas kelis kartus bando sužaisti per Povilą Kaminską. Puolėjui pavyksta kelis kartus įveikti varžovų gynybą ir pataikyti metimus iš po krepšio, tačiau tai jo komandai tampa menka paguoda. Gimdymas užtruko per ilgai, varžovai priekyje 45:22, o jėgų išnaudota pakankamai daug.

Iki didžiosios pertraukos likus porai minučių Dominykas Palšis užbaigė kelias atakas, sėkmingai žaidė Paulius Mikolaitis, kuris vėliau grubiai stabdė į „KK Riešės“ krepšį kamuolį sugrūsti sumaniusį Gediminą Astrauską ir užsidirbo nesportinę pražangą. Aktyviai ėmęs žaisti Astrauskas pataikė tik antrą baudos metimą, o Riešės atstovai apsigynę nuo papildomos „Negerų“ atakos įsmeigė dar vieną tritaškį. Dėl nesėkmingos rungtynių eigos supykęs Gediminas Astrauskas kėlinio gale buvo aktyvus, spirgėjo, tačiau taškų jam nesisekė pelnyti kaip ir likusiems komandos draugams.

Po didžiosios pertraukos „KK Riešė“ ilsėtis nepanoro, toliau aktyviai besigindama didino spartą puolime, kol galiausiai visiškai morališkai palaužė varžovus. Nuo pirmų minučių pirmavusi komanda taškus rinko greitų atakų metu, o jeigu sustodavo į pozicinę ataką, vienas-du perdavimai ir tritaškis. „Negeri“ kurių egzekucija antrosiose sezono rungtynėse baigėsi 46:108, trečią kėlinį pralaimėjo 5:25, o visus taškus komandai surinko Giedrius Kvakšys.

„KK Riešės“ komandoje 29 taškus surinko Deimantas Pavlovskis, 28 Lukas Motiejūnas, 26 Dominykas Palšis, tačiau visus juos šią savaitę pranoko Žymantas Armonas, kurio pasirodymas antrosiose sezono rungtynėse buvo vainikuotas keturgubu dubliu. „Negeriems“ 17 taškų surinko Povilas Kaminskas.

„Negeri“ šiose rungtynėse suklydo 31 kartą. Toks klaidų skaičius nuo šiol bus laikomas komandos antirekordu. Ankstesni skaičiai 27 klaidos per dvikovą.


Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Senoji interneto svetainė

Ankstesniąją svetainės versiją rasite čia: http://old.musuriese.lt

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Renginiai / įvykiai

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!