Į dvikovą „KK Bet Koks“ atvyko be mažiausiai trijų savo lyderių, o „KK Riešė“ pasinaudojusi priešininku pasimetimu abiejose aikštelės pusėse jau po antrojo ketvirčio pabėgo į priekį 57:12. Antrojoje rungtynių pusėje „KK Bet Koks“ puolimas stabilizavosi, ekipa įsibėgėjo, tačiau  gynyboje sulaikyti pernai finale žaidusią „KK Riešę“ šiai komandai sekėsi labai sunkiai. Jau ketvirto kėlinio pradžioje 100-tąjį tašką pelniusi Riešės atstovų komanda dvikovą baigė 136:51.

„KK Riešė“ į pirmą dvikovą stojo savo sudėtyje turėdama greitą ir atletišką „centrą“ Viktorą Asačiovą, lengvąjį krašto puolėją Liną Laukį ir penkis kibiai gintis mokančius ir į įvykius aikštelėje puikiai reguojančius gynėjus. Komanda nuo pat dvikovos pradžios demonstravo agresyvią gynybą ir kiekvieną varžovų klaidą vertė pigiais taškais iš po krepšio, tarytum to būtų per mažai „KK Riešė“ dar susmeigė 16 tritaškių, pataikydama juos 40% taiklumu.

„KK Riešės“ klubas atliko 39 rezultatyvius perdavimus, o „KK Bet Koks“ lygiai tiek pat kartų prarado kamuolį, net 27 kartus iš pastarosius ekipos žaidėjų kamuolį „pavogė“ varžovai.

Eiklieji Riešės „žirgai“ mėgsta „run and gun“ krepšinį ir kaip reikalas pasismaginę paskutinėse spalio 16 dienos turo rungtynėse dabar gali savo komandą matyti tarp lyderių net 5 statistikos kategorijose.

Įspūdingi naudingumo balai: Bent iki spalio 30 dienos turo Deimantas Pavlovskis išlaikys lygos rezultatyviausio (40) ir naudingiausio (46) šio sezono žaidėjo statusą, o Žymantas Armonas bus lyderis pagal perimtus kamuolius (9) ir rezultatyvius perdavimus (16). Pirmojo reguliaraus sezono turo metu 30 ir daugiau naudingumo balų surinko 6 žaidėjai, keturi iš jų Deimantas Pavlovskis, Žymantas Armonas (38), Mantvydas Staniulis (34) ir Viktoras Asačiovas (31) vilkėjo galingai startavusios „KK Riešės“ marškinėlius.

Klaidų rekordas: „KK Bet Koks“ gynėjas Julius Rukšėnas į „KK Riešės“ krepšį sumetė 12 taškų, taip pat jis atkovojo 9 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Visgi šias rungtynes antrą sezoną komandoje pradėjęs žaidėjas norės pamiršti kuo greičiau. Starto penkete rungtynes pradėjęs gynėjas suklydo 17 kartų ir dvikvovą baigės su (-2) naudingumo balais savo sąskaitoje.


Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Senoji interneto svetainė

Ankstesniąją svetainės versiją rasite čia: http://old.musuriese.lt

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Renginiai / įvykiai

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!