„KK Riešė“ SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE debiutavo 2015/2016 metų sezone. Iki finalo komanda suklupo tris kartus. Lygos naujokus įveikė „Negeri“, „ŠKK Šnapiai“ bei „KK Išjunk šviesą“. Visi pralaimėjimai buvo patirti 4-5 taškų skirtumu, atkakliose ir įtemptose rungtynėse. Ketvirtą pralaimėjimą 44:53 „KK Riešė“ patyrė tik finale, kai susitiko su „Reaktoriaus smogikais“, kuriems už pralaimėjimą VASAROS TAURĖS 2015 metų finale buvo atsirevanšavę 71:66 grupės varžybose.

Ervinas Stankevič su savo kariauna planuoja iš čempionų sosto išversti principinį varžovą „Reaktorių“, todėl šį sezoną tarp šių komandų vėl matysime didelę konkurenciją. Anksčiausiai pirmoji jų tarpusavio akistata įvyks antrajame etape.

Nereikėtų pamiršti, kad į varžovų stovyklą šią vasarą perėjo pernai „KK Riešei“ po 17,72 taško rinkęs Žygimantas Kosarevas ir tik tris dvikovas iki traumos spėjęs sužaisti Arnas Aniulis.

Žygimantas Kosarevas ir sveikas Arnas Aniulis tikrai praverstų „KK Riešės“ komandai, tačiau šį sezoną Ervinas Stankevič turės rengti ne planą, kaip šiuos vyrus įtraukti į komandos žaidimą, o pasukti galvą, kaip apsiginti nuo jų agresyvaus žaidimo puolime.

Žiūrint į komandos atliktus tarpsezonio darbus, galima daryti tokią sezoninę įžvalgą: popieriuje „KK Riešė“ atrodo dar pajėgesnė nei debiutinį sezoną ir yra tikrai pasirengusi kovai dėl čempionų karūnos, o visa sezono eiga priklausys nuo to, kaip individualiai pajėgūs žaidėjai, susirinkę iš skirtingų komandų, ras bendrą kalbą aikštelėje. Daugelis jų pratę būti lyderiais, tad kažkam teks susitaikyti ir su antraplaniais vaidmenimis.

Po praėjusio sezono komandoje liko Žymantas Armonas, Paulius Mikolaitis, Mantvydas Staniulis bei po 19,79 taško rinkęs, puikiai tritaškius (38,19%) pataikęs klubo kapitonas Lukas Motiejūnas. Paulių Joneliūną „centro“ pozicijoje pakeitė Pranas Skurdauskas, o papildomos jėgos po krepšiais pridės Viktoras Asačiovas bei Gediminas Povilauskas.

Komanda mėgsta žaisti greitą krepšinį, todėl Pranui Skurdauskui, kuris yra lėtesnis už savo konkurentus, bent sezono pradžioje kovojant dėl minučių aikštelėje „centro“ pozicijoje bus nelengva. Vargu ar 208 cm ūgio milžinas dažnai prisijungs prie likusių keturių aikštelėje esančių žaidėjų ir bėgs su jais į greitas atakas. Šio „centro“ paslaugų prireiks, kai varžovus teks palaužti baudos aikštelėje žaidžiant pozicinį krepšinį. „KK Riešė“ baudos aikštelėje turės daug jėgos, todėl žaidžiant prieš šią komandą vargo turės visi. Visi trys pagrindiniai ekipos aukštaūgiai yra skirtingo stiliaus žaidėjai, o tai „KK Riešės“ žaidimui suteiks didesnį universalumą.

Iš praėjusį sezono aukštaūgių rotacijoje dalyvavusių žaidėjų komandą paliko tik 202 cm ūgio Martynas Rakauskas; Karolis Ražukas ekipoje žais ir toliau. Iš šio 202 cm ūgio puolėjo pernai reikėjo sėkmingo žaidimo baudos aikštelėje ir jis nenuvylė. Pusfinalio rungtynėse, kurias „KK Riešė“ prieš „Brolius Šaunuolius“ laimėjo 104:84, jis surinko 33 taškus, o per 14 sezono rungtynių rinko po 14,71 taško ir dar sugriebdavo po 5,86 kamuolio. Šis aukštaūgis prie tritaškio linijos jaučiasi gerai, todėl šį sezoną, kai komanda įsigijo ne vieną pajėgų „centrą“, jis galės aikštelėje žaisti ten, kur labiausiai mėgsta – toliau nuo krepšio.

Prastai žaisti Karolis Ražukas negalės, nes į jo poziciją „KK Riešė“ įsigijo Dainių Novicką – gyvą mėgėjiško krepšinio legendą. Daugelį turnyrų ir lygų laimėjęs veteranas savo trofėjų kolekcijoje dar neturi SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS aukso medalio, o tai nieko gero nežada jam skersai kelio pasirengusiems stoti varžovams. Dainius Novickas lygoje žaidė 2011/2012 metų sezoną ir du sezonus atstovavo po jo išvykimo čempionais tapusiems „KK Fuxams“, žaidėjui asmeniškai sezonas buvo puikus, tačiau traumų išretinta komanda sezono krito ketvirtfinalyje. Pasižvalgius į lygos rekordų knygą, rasti joje Dainių Novicką, praleidusį vos vieną sezoną, vieni juokai, per vienerias rungtynes surinkti 83 taškus iki šiol pavyko tik jam ir dėjimais visus džiuginusiam Algirdui Palaimai.

Įsigijusi tokį patyrusį krepšininką „KK Riešė“ savo komplektavimo nebaigė ir į sudėtį įtraukė Deimantą Pavlovskį, Andrių Juknevičių bei Dominyką Palšį. Iš šios trijulės šį sezoną SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE debiutuos tik Dominykas Palšis, kiti du jau yra spėję „privirti“ košės ne vienam varžovui.

Ervinas Stankevič surinko žinomus arba labai garsius žaidėjus taip pridarydamas sau didelių problemų, jeigu žaidėjai į kiekvieną dvikovą rinksis noriai, parodykite bent vieną, kuris norės pasėdėti ant suolo. Būtent konkurencija dėl minučių šį sezoną ir gali pakišti koją „KK Riešės“ komandai, kuri, pažvelgus į jos sudėtį popieriuje, turėtų pasirodyti itin rezultatyviai.

Prognozė (reguliaraus sezono): „KK Riešė“ daugelį rungtynių laimės net nesurinkusi visų pajėgiausių žaidėjų ji turėtų triumfuoti ir daugelyje reguliaraus sezono dvikovų, kai teks žaisti su į pirmą 5-tuką nusitaikiusiomis komandomis, tokiai komandai neprognozuoti 1-2 vietos reguliaraus metu būtų didelis nesusipratimas. Kol sezonas nepasiekė antrosios pusės, apie finalą ar čempionų titulą kalbėti dar anksti, nes ne vienas krepšinio mėgėjas per savo gyvenimą yra matęs ir dar geresnių komandų sudužusias viltis ir svajones.


Skaitliukas

600

Registruotų narių

20

Vykdomų projektų

20

Organizuojamų renginių

20

Veiklų ir būrelių

Paremkite

€20 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai
€50 / vienkartinė parama
  • Patalpų išlaikymui
  • Renginių organizavimui
  • Naujų narių pritraukimui
  • Veiklų rėmimui
  • Socialinei pagalbai

Senoji interneto svetainė

Ankstesniąją svetainės versiją rasite čia: http://old.musuriese.lt

Bendruomenių įtinklinimo projektas

Kalendorius

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Renginiai / įvykiai

Riešės bendruomenės materialinei bazei stiprinti 2017 metais gautas finasavimas.

 

 

Riešės bendruomenė įgyvendina veiklas pagal Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimą.

 

Veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: svetaine@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.

Svarbios nuorodos

TGP reklama

TGP

Kartu su bendruomene

Prisijunkite!